مشاوره روانشناسی لاله اگر بین این همه دغدغه، یه مشاور خوب پیدا کردن کار سختیه، ما سعی کردیم این قدم اول رو راحت تر کنیم و بهترین متخصصین روانشناسی رو دور هم جمع کنیم تا کار کمی آسون تر بشه. اگر توی این کمبود وقت، شلوغی و آلودگی (!!!) رفتن به کلینیک روانشناسی کار سختیه، ما سعی کردیم با استفاده از تکنولوژی و راه های ساده مثل مکالمه تلفنی، مشاوره ی تخصصی رو به خونه شما بیاریم. و اگر بین این همه مخارج سرسام آور، هزینه دریافت مشاوره هم خودش قرار یه بار اضافی رو دوشمون باشه، ما سعی کردیم بهترین و مقرون به صرفه ترین تعرفه های مشاوره روانشناسی رو ارائه بدیم. تلاشمون برای اینه که هموطن های بیشتری امکان دریافت مشاوره تخصصی و علمی برای راهبری زندگیشون رو داشته باشند، و اعتقاد داریم حتی اگر به یک نفر کمک کنیم تا زندگی بهتری رو تجربه کنه و تصمیم های بهتری برای خودش و اطرافیانش بگیره، جامعه بهتری خواهیم داشت. 45 دقیقه مشاوره روانشناسی در سراسر کشور

قبلا ثبت نام کرده اید؟اینجا کلیک کنید

هزاران سال است که «روح و روان» ، ذهن انسان را به خود مشغول کرده است. این موضوع را می‌توان با نگاهی به آثار برجای مانده از گذشتگان استنباط کرد. انواع مختلفی از مراسم مذهبی یا غیر مذهبی که برای آرامش ارواح مردگان یا دور کردن ارواح خبیثه انجام می‌شد نشانگر این مطلب است. امروزه به مانند گذشته «روح و روان» همان اهمیت گذشته خود را با وجود تغییرات بنیادی در ارزش‌ها و تعاریف ما از مسائل حفظ کرده است و کمتر کسی را می‌توان سراغ داشت که «علم روان شناسی» بی‌نیاز باشد. این علم با همه جوانب زندگی ما در ارتباط است.

  شاید مهمترین قدمی که هر کس میتونه برداره اینه که "روی خودش" کار کنه! به نظر ساده و بدیهی میاد ولی کمتر کسی واقعا همچین تصمیمی رو قاطعانه میگیره و براش قدم برمیداره. مشکلات زیادی سر راه آدم رو میگیرن. کار! زندگی! کی وقت داره برای "رسیدن به خود"! ما با نگاه نو در تلاشیم تا سختی های این مسیر "رسیدن به خود" رو هموار کنیم.     

logo-samandehi