کاربران گرامی به دلیل استقبال فراوان شما عزیزان فعلا  ظرفیت پذیرش مراکز دندانپزشکی در شهر تهران به پایان رسیده است میتوانید با ثبت نام در سایت منتظر دریافت نوبت در شهر تهران باشید و یا هم اکنون از مراکز ما در شهر کرج استفاده کنید. 

امتیازهای ویژه کلینیک های دندانپزشکی اقساطی لاله


 

تسهیلات قرض الحسنه درمان دندانپزشکی بدون بهره

بازپرداخت اقساطی 2 تا 24 ماهه برای اولین بار در کشور

ایجاد کننده اولین مراکز قرض الحسنه درمان غیر نقدی در سطح کشور

نازلترین نرخ خدمات نسبت به تعرفه های موجود در کشور

کلینیک هایی مجهز به امکانات و تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی

بالاترین سطح کیفی و بهداشتی با استفاده از مواد با کیفیت از برندهای معتبر 

کادر درمانی متخصص و مجرب و جراحان حاذق

گارانتی مواد در صورت بروز مشکل

نوبت دهی آسان و سیستم یکپارچه سراسری پذیرش بیمار در کشور 

     

   جهت اخذ نوبت از مراکز درمانی مطالعه و رعایت مطالب ذیل الزامی است:

در روز مشاوره به همراه داشتن عکس اپی جی از موارد ضروری می باشد.


        مرکز تهران واقع در فلکه دوم صادقیه در روزهای:

     شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

        مرکز تهران واقع در شهران در روزهای:

     یکشنبه-سه شنبه-پنج شنبه

          مرکز  کرج واقع در گلشهر در روزهای:
    شنبه-یکشنبه-دوشنبه-سه شنبه-چهارشنبه-پنج شنبه 

       مركز قم در روزهاي:

شنبه-يكشنبه-دوشنبه-سه شنبه-چهارشنبه-پنج شنبه

١٠ صبح- ٧ بعد از ظهر
دندانپزشکی اقساطی

دهان و دندان از اجزای مهم تشکیل دهنده صورت می باشند و همچنین مهمترین عضو در برقراری روابط اجتماعی انسانها با یکدیگر و بخصوص صحبت کردن محسوب می گردد بدیهی است که دندانها نقش بسیار مهمی در این رابطه دارند همچنین لبخند که زیبایی بسیاری به سیمای انسان می بخشد با سلامت دندانها و مرتب بودن آنها با رسیدگی و مراقبت این زیبایی را دو چندان و خیره کننده خواهد نمود .

زمانی که شما به دندانپزشکی فکر می کنید احتمال کشیدن یا پر کردن دندان در ذهن شما نقش می بندد اما نادیده گرفتن سلامت دهان و دندان در بلند مدت می تواند موجب بروز مشکلات جدی و فراتر از پوسیدگی دندان شود که با فعالیت میکروب ها در سطح دندان آغاز می شود و در ساختمان آن پیشرفت می کند بعد از پوسیدگی دندان بیماریهای مربوط به لثه شایع ترین بیماریی است که در میان افراد وجود دارد و در صورت عدم رسیدگی به پوسیدگی دندان به مرور زمان پیشرفت خواهد کرد تا جایی که احتمالا دارد در برخی از موارد منجر به از بین رفتن عصب دندان شود با توجه به رشد روز افزون هزینه های بالای دندانپزشکی و شرایط در حال حاضر اقتصادی جامعه و عدم پوشش همه جانبه بیمه ها نسبت به تمامی خدمات دندانپزشکی برطرف کردن این مشکل با هزینه های بسیار زیادی همراه است.اما جای نگرانی نیست.خدمات دندانپزشکی اقساطی لاله برای رفاه حال مردم ایجاد شده است. 

 

خدمات اقساطی دندانپزشکی

مجموعه درمانی لاله به منظور کاهش هزینه های درمان دندانپزشکی و استفاده تمامی مردم خدمات ویژه و نوین دندانپزشکی با ارائه انواع خدمات اعم از زیبایی، ایمپلنت، جراحی، ارتودنسی و........ را به صورت اقساطی به ارمغان آورده است.شما می توانید با ثبت نام در سایت ما از شرایط خدمات دندانپزشکی به صورت قسطی استفاده کنید.

شرایط دریافت تسهیلات قرض الحسنه دندانپزشکی


شبکه خدمات رفاهی لاله با ارائه تسهیلات غیر نقدی درمان دندانپزشکی به عموم مردم و ایجاد کلینیک های کاملا مجهز به تجهیزات و امکانات مناسب، همچنین کادر درمانی متخصص به پزشکان و جراحان حاذق گامی بزرگ در زمینه درمان دندانپزشکی به صورت اقساطی برداشته است. شما متقاضی عزیز در صورت تمایل به استفاده از خدمات دنداپزشکی اقساطی مجموعه لاله با کارشناسان تماس حاصل فرمایید تا نوبت شما در سامانه نوبت دهی سراسری پذیرش بیمار ثبت گردد. نوبت دهی بر اساس وقت آزاد بیمار هماهنگ میشود تا مشکلی از بابت مراجعه نداشته باشد . پس از ثبت نوبت به همراه عکس opg  به کلینیک های  لاله مراجعه فرمایید.

در اولین جلسه مراجعه بیمار به کلینیک لاله معاینه و مشاوره با پزشک متخصص انجام می پذیرد. پس ازانجام معاینه اولیه توسط پزشک متخصص طرح درمان بیمار صادر و صورت هزینه درمان مشخص خواهد شد و به بیمار اعلام می گردد. با تایید بیمار از انجام مراحل درمان، تکمیل مدارک پرونده درمان توسط سوپروایزرهای کلینیک انجام میشود.

 بعد از بررسی های انجام شده بر روی پرونده در صورت واجد شرایط بودن مشتری نوع تضامین و سقف تسهیلات درمان مشخص خواهد شد. شایان ذکر است برای خدمات ترمیمی دندانپزشکی 70 درصد از مبلغ طرح درمان شما به صورت تسهیلات درمان غیر نقدی از مجموعه لاله پرداخت خواهد شد و برای خدمات زیبایی دندانپزشکی 60 درصد از طرح درمان شما به صورت تسهیلات درمان غیر نقدی از مجموعه لاله پرداخت خواهد شد. باز پرداخت شما به صورت اقساط 2 الی ۲۴ ماهه بر اساس مبلغ و زمان بندی جدول ذیل بعد از صدور طرح درمان می باشد.

 

 

مدارک و تضامین مورد نیاز برای استفاده از خدمات دندانپزشکی اقساطی


بعد از ویزیت اولیه و صدور طرح درمان مبلغ به بیمار اعلام میشود که برای انجام مراحل درمان و دریافت وام قرض الحسنه غیر نقدی شبکه لاله ارائه تضامین بستگی به شغلتان دارد، درصورتیکه کارمند بخش دولتی می باشید می توانید از گواهی کسر از حقوق استفاده کنید، اگر کارمند بخش خصوصی هستید و یا حتی شغل شما آزاد می باشد می توانید از چک صیادی و موارد دیگر استفاده کنید، در غیر این صورت با مشاوره و ارتباط با کارشناسان شبکه لاله جهت ارائه تضامین خود،می توانید از تسهیلات غیر نقدی بهره برداری نمایید. در صورتیکه اعضاء خانواده شما نیاز به انجام کار درمان دندانپزشکی داشته باشند با ارائه تضامین مذکور از سوی یک نفر از خانواده شما، تمامی اعضاء خانواده نیز میتوانند از تسهیلات مربوطه استفاده نمایند. چک ، گواهی کسر از حقوق یا موارد دیگر شما جهت ضمانت پرداخت اقساط ماهانه به نام شرکت جانبازان آینده ساز  سهامی خاص با شماره ثبت 478000 طبق نمونه نامه ای که به شما ارائه میشود صادر گردیده و پس از اتمام اقساط این تضامین عودت داده میشود.
در صورتی که  مبلغ طرح درمان کمتر از 10.000.000 میلیون ریال باشد پرداخت شما بصورت نقد با 10 درصد تخفیف ویژه لاله ایی  و بیشتر از 10.000.000 میلیون ریال به صورت تسهیلات قرض الحسنه غیر نقدی محاسبه میگردد. لازم بذکر است که سقف وام قرض الحسنه درمان دندانپزشکی تا سقف 300.000.000 میلیون ریال می باشد. 

 

 

سوالات متداول و رایج


بیمه دارید؟

معمولاً بیمه ها هزینه بسیاری از خدمات دندانپزشکی رو مثل خدمات زیبایی و روکش ، ایمپلنت ، جراحی و ... تحت پوشش ندارند در نتیجه ما با همون خدمات قرض الحسنه بدون سود جایگزین بهتری برای بیمه هستیم این رو هم بگم خدمتتون که حتی نهادها و سازمانهای دولتی هم اون خدماتی رو که گفتم رو تو بیمه هاشون ندارن و تا الان سازمانهای زیادی از خدمات شبکه لاله استفاده کردند .


میشه مراجعه کنیم بعد هزینه ویزیت را واریز کنیم؟

برای مراجعه و معاینه شما فقط حق ویزیت و معاینه رو از طریق این سایت پرداخت میکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. دلیل پرداخت این حق معاینه هم برای راحتی خودتونه که وقتی میرید مرکز با صف طولانی و انتظار مواجه نشید و نوبت دقیق بهتون داده بشه. 


 چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟

در جلسه اول برای مشاوره و معاینه فقط عکس opg کامل هردوفک همراهتون باشه در مراحل بعدی مدارک بهتون اعلام میشه این عکس و تمام رادیولوژی ها بهتون ارائه میدن.


پزشکان مجموعه متخصص هستند؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟

بله  تمامی کادر درمان مجموعه لاله پزشکان متخصص و مجرب دارای پروانه و مدارک معتبر هستن.


کلینیکی که شما میگید باید مراجعه کنیم یا هر کلینیکی که خودمون می خواهیم؟

جهت دریافت تسهیلات درمان قرض الحسنه دندانپزشکی فقط به کلینیک های مجموعه لاله مراجعه فرمایید.


بعد از واریز هزینه ویزیت و نوبت دهی مجموعه لاله چقدر نوبت دهی زمان می برد؟

با تماس کارشناس شبکه اولین زمان خالی بهتون نوبت داده میشه و اون هم با هماهنگی خودتون.


قیمت ها وتعرفه ها چه تفاوتی با بیرون دارد؟

قیمت های ما معمولا از تعرفه های منطقه سکونت شما کمتر هستند ولی با این تفاوت ویژه که با اقساط بلند مدت و بدون بهره پرداخت میکنید.


شما که سود نمیگیرد روی قیمت ها نمی کشید؟

خیر، به دلیل هدف اصلی این مجموعه که افزایش سلامت و توانایی اقتصادی تمام اقشار جامعه می باشد تعرفه های این مجموعه طبق تایید سازمان نظام پزشکی بوده و ما سودی برای اقساط بلند مدت دریافت نمیکنیم.  


 بعد از واریز هزینه نوبت دهی و ویزیت دندانپزشکی برامون کارت میفرستن؟

خیر کارتی صادر نخواهد شد و کار شما به صورت ثبت سامانه و تشکیل پرونده بهمراه عقد قرارداد دندانپزشکی با مجموعه لاله خواهد بود ما کارتی رو به شما نمی فروشیم مانند خیلی از شرکتهایی که با فروش کارت و دریافت مبلغ سالانه یا کلی بهتون یه کارت بدون فایده میدن و تمام مراکز رو میارن تحت پوششون و تخفیف واهی و الکی ارائه میدن ، ما تنها چند مرکز در سطح شهر ها داریم که متعلق به خود شبکه لاله بوده و تماماً تحت نظارت هستند.


شما تحت حمایت چه ارگانی هستید؟

ما بدون وابستگی به ارگان ها یا مراکز دولتی با هدف کاهش هزینه های زندگی شما کاربران محترم و خدمت رسانی به عموم مردم فعالیت خودمون رو انجام می دیم و البته کاملاً قانونی و تحت نظارت مراکز نظام پزشکی و خدمات درمانی کشور ، و تمام واریزی های شما ثبت سیستم و درج در پرونده شما شده و بهتون فاکتور رسمی ارائه میدیم.


اقساط شما چند ماهه می باشد؟

باز پرداخت متقاضیان عزیز بر اساس مبلغ طرح درمان و جدول فوق از 2 تا 24 ماهه می باشد.


 

logo-samandehi