%10 تخفیف ویژه روز پدر همراه با اقساط به مدت محدود

تمامی سوالات شما ذیل این صفحه به صورت نمایش تصویری و اطلاعات متنی درج شده ، ثبت نام اولیه کافی نبوده و صرفاً به عزیزانی که هزینه ویزیت و ست یکبار مصرف معاینه را پرداخت نموده و مطمئنا خدمات را میخواهند سرویس ارائه شده و پس از پرداخت هزینه طبق فاکتور رسمی و قانونی که صادر میگردد تماس گرفته میشود و نوبت دهی هم اکنون صورت میگیرد

عزیزانی که به دلایل زمانی یا مکانی امکان مراجعه فعلی ندارند پس از ثبت نام نهایی مهلت کافی دارند تصاویر و متون زیر را دقیقا مطالعه و بازدید نمائید

 

خدمات دندانپزشکی شرکت خدمات رفاهی لاله :

خدمات دندانپزشکی

یکی از خدمات شرکت خدمات رفاهی لاله، دندانپزشکی است.

باتوجه به بالا رفتن هزینه های درمان دندان افراد بسیاری به دلیل نداشتن سرمایه کافی به دندانپزشکی مراجعه نمی کنند، اما شرکت خدمات رفاهی لاله این امکان را برای بیماران خود فراهم آورده است تا در صورت ناتوانی برای پرداخت کل هزینه به صورت یکجا، از شرایط پرداخت اقساطی استفاده کنند.

کلینیک دندانپزشکی لاله گلشهر با برخورداری از مجرب ترین و متخصص ترین پزشکان در سطح استان، تنها کلینیکی است که تمامی خدمات زیبایی دندان شامل ایمپلنت، کامپوزیت، لمینیت، بلیچینگ، روکش، درمان ریشه، پر کردن، کشیدن و... را  به صورت اقساطی تا سقف 100 میلیون تومان بدون ضامن و بدون سود و بهره انجام می‌دهد.

!برای ثبت نام به بالای صفحه مراجعه فرمایید اگر قبلا ثبت نام شدید به قسمت ورود مراجعه کنید 

در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری دارید و علاقه مندید حضورا به مراکز مراجعه نمائید به نشانی مندرج در پائین صفحه مراجعه نمائید.


*نکته مهم*

1- طرح70 % اقساط نیاز به تعدادی چک دارد ( چک میتواند برای شخص دیگری باشد)

2- در صورتی که امکان ارائه تعدادی چک نداشته یا کلا دسته چک خودتان یا نزدیکان ندارند میتوانید از طرح 50% نقد والباقی اقساط استفاده نمائید در این خصوص درسته 50% هزینه رو خودتون پرداخت میکنید منتهی اولاً تا 48 ماه قابل اقساط بندی میشوید و ثانیاً از ارائه یک تا چند برگ سفته میتوانید خدمات خود را اخذ کنید

3- در صورتی که نقداً خدمات اخذ کنید مشمول هزینه ویزیت و تشکیل پرونده و هزینه ست یکبار مصرف پزشکی به ارزش فاکتور زیر نمی شوید

4- تمامی اعضاء تحت پوشش خانواده تحت تکلف یا غیر تکلف میتوانند از خدمات شما استفاده نموده و هزینه نام نویسی مجدد دریافت نمیشود مگر اینکه در این پرونده شما حاضر نباشند و بعدا مراجعه انفرادی داشته باشند در این صورت مشمول پرداخت هزینه مجدد میشوند

5- امکان خرید همه یا چندین خدمت همزمان یا یکجا وجود دارد ونیازی به تشکیل چند پرونده مجزا نیست صرفاً بایست هزینه ثبت نام پرداخت شود تا همکاران بخشهای مختلف نسبت به اجرای کار اقدام کنند

 

 

کاشت ایمپلنت  
  • از دست دادن دندان یکی از مشکلات جدی است که ما با آن روبرو هستیم، زیرا کشیدن و از دست دادن دندانها منجر به نقص در عملکرد دهان و ناتوانی آن در انجام وظایف مانند جویدن غذا می شود. فقدان دندان منجر به مشکلات جدی شده و بدن را به طور کلی تحت تأثیر قرار می دهد، مانند نقص در روند هضم و دفع، چاقی، بوی بد دهان و بیماریهای معده، روده و کیسه صفرا و غیره می شود. کاشت دندان یا ایمپلنت دندان جایگزین مناسبی برای دندان های ازدست رفته است. ایمپلنت های دندانی یک پایه فلزی از جنس تیتانیومی هستند که با بدن انسان سازگاری دارد و بین استخوان فک قرار می گیرند و نقش ریشه دندان را ایفا میکنند. تیتانیوم بسیار مناسب استخوانهای فک است، بنابراین از تیتانیوم در نصب ایمپلنت های دندانی استفاده می شود. همچنین ایمپلنت باعث افزایش زیبایی ظاهری دندان شده و به راحتی می تواند جای خالی دندان های از بین رفته را پر کند و اعتماد به نفس و لبخندی زیبا را به فرد هدیه دهد. ایمپلنت های دندانی مانند دندان های طبیعی شما عمل می کنند و به شما این امکان را می دهند که غذاهای مورد علاقه خود را با اطمینان و بدون درد نوش جان کنید. یکی از مهمترین مزایای ایمپلنت ها طول عمر بالای آنها می باشد. تمام افراد می توانند ایمپلنت انجام دهند و محدودیت سنی وجود ندارد، با رعایت بهداشت دهان و دندان می توان به مدت زیادی از آن استفاده کرد. البته اگر دچار بیماری خاصی هستید، قبل از انجام جراحی ایمپلنت حتما با پزشک خود مشورت کنید

امتیازات ویژه کاشت ایمپلنت نقدی :

·        کسر هزینه ثبت نام از مبلغ کل (درصورت استفاده ویزیت رایگان می باشد)

·        پرداخت هزینه درمان در دو مرحله

  • ·        اجرای سریع و بی نقص

·        سیستم دنتیس کره با توجه به نیاز متقاضی قابل تغییر

 

·         مبلغ تعرفه قانونی راجع به ایمپلنت دنتیس 9,000,000 تومان می باشد که با ثبت نام در طرح ویژه لاله به مدت محدود 7,000,000 تومان تخفیف بگیرید.

پروتز مصنوعی (دندان مصنوعی)

    در دو مدل ارائه میشود :

 

 

     ·        12,000,000تومان نصف اقساطی و نصف نقدی تا ده ماه با یک فقره سفته .

 

     ·      18,000,000 تومان (ژله ای آلمانی) نصف اقساطی و نصف نقدی تا ده ماه با یک فقره سفته .

    ·      24,000,000 تومان (ژله ای آلمانی) نصف اقساطی و نصف نقدی تا ده ماه با یک فقره سفته .

 

 

 

 

 

 

 

     اطلاعات مالی

·        پرداخت اقساط از 3 الی 48 ماه می باشد.

·        فقط 50 درصد مبلغ از طرح درمان برآورد شده دندانپزشکی توسط لاله بصورت اقساطی ارائه می شود.

·        ارائه چک، سفته و یا گواهی کسر از حقوق برای ضمانت پرداخت اقساط دندانپزشکی مورد نیاز می باشد.

 

شرایط چک و سفته

·        داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خدمت ارائه شده به صورت اقساطی

 

 

 

سوالات متداول و رایج

 


بیمه دارید؟

معمولاً بیمه ها هزینه بسیاری از خدمات دندانپزشکی رو مثل خدمات زیبایی و روکش ، ایمپلنت ، جراحی و ... تحت پوشش ندارند این رو هم بگم خدمتتون که حتی نهادها و سازمانهای دولتی هم اون خدماتی رو که گفتم رو تو بیمه هاشون ندارن و تا الان سازمانهای زیادی از خدمات شبکه لاله استفاده کردند .


میشه مراجعه کنیم بعد هزینه ویزیت را واریز کنیم؟

برای مراجعه و معاینه شما فقط حق ویزیت و معاینه رو از طریق این سایت پرداخت میکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. دلیل پرداخت این حق معاینه هم برای راحتی خودتونه که وقتی میرید مرکز با صف طولانی و انتظار مواجه نشید و نوبت دقیق بهتون داده بشه. 


 چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟

در جلسه اول برای مشاوره و معاینه فقط عکس opg کامل هردوفک همراهتون باشه در مراحل بعدی مدارک بهتون اعلام میشه این عکس و تمام رادیولوژی ها بهتون ارائه میدن برای ضمانت خدمات اقساطی که از ما دریافت کردید یک فقره چک و یا سفته و یا گواهی کسر از حقوق از خودتون یا شخص دیگری که میشناسید کافیه ضمنا اون شخصی که بهتون در ارائه ضمانت کمک میکنه میتونه همراه شما از خدمات استفاده کنه و شما قسط خودتون رو پرداخت کنید.( سفته نیز میتواند تا سقف 5 میلیون تومان ارائه شود) یعنی در صورتی که 10 میلیون خدمات ارائه شود 5 میلیون تومان آن اقساط شده و با سفته میتوان خدمات را دریافت کرد.


پزشکان مجموعه متخصص هستند؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟

بله  تمامی کادر درمان مجموعه لاله پزشکان متخصص و مجرب دارای پروانه و مدارک معتبر هستن.


کلینیکی که شما میگید باید مراجعه کنیم یا هر کلینیکی که خودمون می خواهیم؟

جهت دریافت خدمات دندانپزشکی نقدی  فقط به کلینیک های مجموعه لاله مراجعه فرمایید.


بعد از واریز هزینه ویزیت و نوبت دهی مجموعه لاله چقدر نوبت دهی زمان می برد؟

با تماس کارشناس شبکه اولین زمان خالی بهتون نوبت داده میشه و اون هم با هماهنگی خودتون.


قیمت ها وتعرفه ها چه تفاوتی با بیرون دارد؟

قیمت های ما معمولا از تعرفه های منطقه سکونت شما کمتر هستند و دندانپزشکی لاله از بهترین متریال و پزشکان باتجربه و مورد تایید سازمان نطام پرشکی برخوردار می باشد.


 بعد از واریز هزینه نوبت دهی و ویزیت دندانپزشکی برامون کارت میفرستن؟

خیر کارتی صادر نخواهد شد و کار شما به صورت ثبت سامانه و تشکیل پرونده بهمراه عقد قرارداد دندانپزشکی با مجموعه لاله خواهد بود ما کارتی رو به شما نمی فروشیم مانند خیلی از شرکتهایی که با فروش کارت و دریافت مبلغ سالانه یا کلی بهتون یه کارت بدون فایده میدن و تمام مراکز رو میارن تحت پوششون و تخفیف واهی و الکی ارائه میدن ، ما تنها چند مرکز در سطح شهر ها داریم که متعلق به خود شبکه لاله بوده و تماماً تحت نظارت هستند.


شما تحت حمایت چه ارگانی هستید؟

ما بدون وابستگی به ارگان ها یا مراکز دولتی با هدف کاهش هزینه های زندگی شما کاربران محترم و خدمت رسانی به عموم مردم فعالیت خودمون رو انجام می دیم و البته کاملاً قانونی و تحت نظارت مراکز نظام پزشکی و خدمات درمانی کشور ، و تمام واریزی های شما ثبت سیستم و درج در پرونده شما شده و بهتون فاکتور رسمی ارائه میدیم.


 توجه

زمانی که شما به دندانپزشکی فکر می کنید احتمال کشیدن یا پر کردن دندان در ذهن شما نقش می بندد اما نادیده گرفتن سلامت دهان و دندان در بلند مدت می تواند موجب بروز مشکلات جدی و فراتر از پوسیدگی دندان شود که با فعالیت میکروب ها در سطح دندان آغاز می شود و در ساختمان آن پیشرفت می کند بعد از پوسیدگی دندان بیماریهای مربوط به لثه شایع ترین بیماریی است که در میان افراد وجود دارد و در صورت عدم رسیدگی به پوسیدگی دندان به مرور زمان پیشرفت خواهد کرد تا جایی که احتمالا دارد در برخی از موارد منجر به از بین رفتن عصب دندان شود با توجه به رشد روز افزون هزینه های بالای دندانپزشکی و شرایط در حال حاضر اقتصادی جامعه و عدم پوشش همه جانبه بیمه ها نسبت به تمامی خدمات دندانپزشکی برطرف کردن این مشکل با هزینه های بسیار زیادی همراه است.اما جای نگرانی نیست.خدمات دندانپزشکی  لاله برای رفاه حال مردم ایجاد شده است. 

تصاویر
logo-samandehi