امتیازهای ویژه کلینیک های دندانپزشکی لاله


 مناسب ترین قیمت خدمات نسبت به تعرفه های موجود در کشور

کلینیک هایی مجهز به امکانات و تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی

بالاترین سطح کیفی و بهداشتی با استفاده از مواد با کیفیت از برندهای معتبر 

کادر درمانی متخصص و مجرب و جراحان حاذق

گارانتی مواد در صورت بروز مشکل

نوبت دهی آسان و سیستم یکپارچه سراسری پذیرش بیمار در کشور 

     

   جهت اخذ نوبت از مراکز درمانی مطالعه و رعایت مطالب ذیل الزامی است:

در روز مشاوره به همراه داشتن عکس اپی جی از موارد ضروری می باشد.دندانپزشکی 

دهان و دندان از اجزای مهم تشکیل دهنده صورت می باشند و همچنین مهمترین عضو در برقراری روابط اجتماعی انسانها با یکدیگر و بخصوص صحبت کردن محسوب می گردد بدیهی است که دندانها نقش بسیار مهمی در این رابطه دارند همچنین لبخند که زیبایی بسیاری به سیمای انسان می بخشد با سلامت دندانها و مرتب بودن آنها با رسیدگی و مراقبت این زیبایی را دو چندان و خیره کننده خواهد نمود .

زمانی که شما به دندانپزشکی فکر می کنید احتمال کشیدن یا پر کردن دندان در ذهن شما نقش می بندد اما نادیده گرفتن سلامت دهان و دندان در بلند مدت می تواند موجب بروز مشکلات جدی و فراتر از پوسیدگی دندان شود که با فعالیت میکروب ها در سطح دندان آغاز می شود و در ساختمان آن پیشرفت می کند بعد از پوسیدگی دندان بیماریهای مربوط به لثه شایع ترین بیماریی است که در میان افراد وجود دارد و در صورت عدم رسیدگی به پوسیدگی دندان به مرور زمان پیشرفت خواهد کرد تا جایی که احتمالا دارد در برخی از موارد منجر به از بین رفتن عصب دندان شود با توجه به رشد روز افزون هزینه های بالای دندانپزشکی و شرایط در حال حاضر اقتصادی جامعه و عدم پوشش همه جانبه بیمه ها نسبت به تمامی خدمات دندانپزشکی برطرف کردن این مشکل با هزینه های بسیار زیادی همراه است.اما جای نگرانی نیست.خدمات دندانپزشکی  لاله برای رفاه حال مردم ایجاد شده است. 

 

خدمات دندانپزشکی

مجموعه درمانی لاله به منظور کاهش هزینه های درمان دندانپزشکی و استفاده تمامی مردم خدمات ویژه و نوین دندانپزشکی با ارائه انواع خدمات اعم از زیبایی، ایمپلنت، جراحی، ارتودنسی و........ را  به ارمغان آورده است.شما می توانید با ثبت نام در سایت ما از شرایط خدمات دندانپزشکی  استفاده کنید.سوالات متداول و رایجبیمه دارید؟

معمولاً بیمه ها هزینه بسیاری از خدمات دندانپزشکی رو مثل خدمات زیبایی و روکش ، ایمپلنت ، جراحی و ... تحت پوشش ندارند این رو هم بگم خدمتتون که حتی نهادها و سازمانهای دولتی هم اون خدماتی رو که گفتم رو تو بیمه هاشون ندارن و تا الان سازمانهای زیادی از خدمات شبکه لاله استفاده کردند .


میشه مراجعه کنیم بعد هزینه ویزیت را واریز کنیم؟

برای مراجعه و معاینه شما فقط حق ویزیت و معاینه رو از طریق این سایت پرداخت میکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. دلیل پرداخت این حق معاینه هم برای راحتی خودتونه که وقتی میرید مرکز با صف طولانی و انتظار مواجه نشید و نوبت دقیق بهتون داده بشه. 


 چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟

در جلسه اول برای مشاوره و معاینه فقط عکس opg کامل هردوفک همراهتون باشه در مراحل بعدی مدارک بهتون اعلام میشه این عکس و تمام رادیولوژی ها بهتون ارائه میدن.


پزشکان مجموعه متخصص هستند؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟

بله  تمامی کادر درمان مجموعه لاله پزشکان متخصص و مجرب دارای پروانه و مدارک معتبر هستن.


کلینیکی که شما میگید باید مراجعه کنیم یا هر کلینیکی که خودمون می خواهیم؟

جهت دریافت خدمات دندانپزشکی نقدی  فقط به کلینیک های مجموعه لاله مراجعه فرمایید.


بعد از واریز هزینه ویزیت و نوبت دهی مجموعه لاله چقدر نوبت دهی زمان می برد؟

با تماس کارشناس شبکه اولین زمان خالی بهتون نوبت داده میشه و اون هم با هماهنگی خودتون.


قیمت ها وتعرفه ها چه تفاوتی با بیرون دارد؟

قیمت های ما معمولا  تعرفه های منطقه سکونت شما کمتر هستند.


 بعد از واریز هزینه نوبت دهی و ویزیت دندانپزشکی برامون کارت میفرستن؟

خیر کارتی صادر نخواهد شد و کار شما به صورت ثبت سامانه و تشکیل پرونده بهمراه عقد قرارداد دندانپزشکی با مجموعه لاله خواهد بود ما کارتی رو به شما نمی فروشیم مانند خیلی از شرکتهایی که با فروش کارت و دریافت مبلغ سالانه یا کلی بهتون یه کارت بدون فایده میدن و تمام مراکز رو میارن تحت پوششون و تخفیف واهی و الکی ارائه میدن ، ما تنها چند مرکز در سطح شهر ها داریم که متعلق به خود شبکه لاله بوده و تماماً تحت نظارت هستند.


شما تحت حمایت چه ارگانی هستید؟

ما بدون وابستگی به ارگان ها یا مراکز دولتی با هدف کاهش هزینه های زندگی شما کاربران محترم و خدمت رسانی به عموم مردم فعالیت خودمون رو انجام می دیم و البته کاملاً قانونی و تحت نظارت مراکز نظام پزشکی و خدمات درمانی کشور ، و تمام واریزی های شما ثبت سیستم و درج در پرونده شما شده و بهتون فاکتور رسمی ارائه میدیم.


 

logo-samandehi