همکاری باما

در نظر داریم با حمایت 360 درجه سجا از شما تولید کنندگان ، فروشندگان و خدمات دهندگان با پیش خرید نقدی به تعداد قابل توجه از شما و عقد قرارداد متناسب با وضعیت تولید خدمات یا کالا ضمن حمایت همه جانبه از سجا کل کشور ، پل ارتباطی بین شما و 130 سازمان و ارگان دولتی و بالاخص با تبلیغات قابل توجهی که جهت حمایت از شما بعمل می آید به شما و هم وطنانمان کمک شایان توجهی نمائیم. توجه نمائید در این حوزه تمامی خریدها از شما به صورت نقد صورت میپذیرد! قیمت کالا یا خدماتتان افزایش نمی یابد(یعنی درصدی به عنوان درآمد بر روی اجناس محاسبه و اجناس یا خدمات گرانتر نمیشود و برای شما سودی معقول ، خدا پسندانه و مورد توافق با خودتان در نظر گرفته میشود) برند ، لوگو ونام تجاری یا تبلیغاتی شما در معرفی حذف یا کمرنگ نشده بلکه با حمایت سجا مطرح تر از گذشته گردیده و به جامعه چند میلیون نفری بازنشستگان و کارکنان سجا معرفی میشوید! هدف از حمایتهای سجا عرضه و معرفی محصولات شما به تمامی اقشار محترم جامعه به صورت قدرتمند و حمایت مالی از خریداران در خرید از شما به صورت وام قرض الحسنه بوده و تمام بودجه این طرح توسط سجا تامین میگردد در نتیجه یقیناً مراکزی انتخاب ومعرفی میشوند که در ارائه خدمات ضمن رعایت تمامی اصول فنی ، حرفه ای و همیت اخلاقی خود دارای انگیزه تولید و خدمت رسانی بوده و برای توسعه کسب و کار خود مساعی لازم را بکارگیری مینمایند.
سایر حمایت های سجا در برخی از شهرها از شما تولید کنندگان کالا و خدمات:

1- اعطاء فضای کاری در ساختمانهای مجلل و مجهز که مخصوص شما طراحی و ساخته شده که هزینه اجاره/رهن/خرید فروشگاه از دوش شما برداشته شود.

2- حمایت معنوی و قانونی از شما در مقابل رقبای تجاری یا افرادی که با هرگونه امکانات منحصر به فرد بازار را از دست تولید کنندگان و خدمات دهندگان شایسته ربوده اند.

3- اتصال سامانه شاهین برای پرداخت هزینه های تولید و فروش شما به صورت نقدی در لحظه

4- معرفی میلیونها نفر به مراکزی که در اختیار شما قرارداده شده و کمک به معرفی شما بدون هزینه گزاف تبلیغاتی

5- حمایت تمام قد دستگاهها و عوامل دولتی

6- کمک به ایجاد ساختارهای سازمانی / کمک به فروش / جذب نیرو/ آموزش نیرو و ....

لطفا فرم زیر را به دقت کامل نمائید.
1 - انتخاب نوع دسته بندی همکاری


فروش کالا ارائه خدمات
2 - انتخاب جایگاه شغلی


فروشنده تولید کننده تامین کننده خدمات دهنده
3 - سایر اطلاعات


logo-samandehi