بازسازی :  بازسازی یا مرمت یک بنا به مجموعه فعالیت‌هایی اطلاق می‌شود که با انجام دادن آن بر روی یک بنا عمر آن سازه را افزایش داده و با انجام تعمیرات در آن به حفظ و ماندگاری آن بنا کمک می‌کند. بازسازی خانه و ساختمان قوانین و روش‌های خود را دارد. خانه‌های فرسوده و قدیمی کلنگی بیشتر از دیگر خانه‌ها به بازسازی نیاز دارند.

همانطور که همه ما می‌دانیم اقدام برای بازسازی خانه و نوسازی آن تصمیم بزرگی است که با توجه به عوامل مختلفی مانند میزان بودجه در دسترس شما و نیازهایتان باید گرفته شود. شما باید در درجه اول این موضوع را مشخص کنید که چه فضاهایی از منزل شما نیاز به بازسازی دارد و آیا این بازسازی به زیر ساخت‌ها مانند تاسیسات هم مربوط می‌شود یا خیر؟

مراحل بازسازی منزل به چه صورت است؟

پس از آنکه هدف خود را از بازسازی خانه با توجه به بودجه و نیازهایتان مشخص کردید حالا باید به سراغ فرآیند اصلی بازسازی بروید که این پروسه شامل دو مرحله کلی است: بازسازی زیر ساخت ساختمان و بازسازی دکوراسیون بنا.

بازسازی زیر ساخت ساختمان شامل تغییر یا تعمییر قسمت‌های حیاتی خانه مانند لوله کشی و برق می‌شود که به نیازهای روزانه شما مربوط می‌شود. بازسازی دکوراسیون نیز شامل مواردی می‌شود که مربوط به ظاهر و زیبایی دیزاین داخلی خانه شما است و همه فضاهای خانه که می‌خواهید آن را نوسازی کنید، در بر می‌گیرد.

برآورد هزینه بازسازی ساختمان چطور انجام می‌شود؟

به منظور برآورد هزینه بازسازی خانه قدیمی از هزینه‌های دیگری که باید انجام دهید مطمئن شوید و پس از آن به سراغ تهیه یک لیست جامع از قسمت‌هایی که می‌خواهید بازسازی خانه را در آن انجام دهید بروید. پس از آن هزینه هر کدام را به صورت حدودی برآورد کرده و زمانی که هر کدام از این بخش‌ها برای بازسازی نیاز دارند را نیز معین کنید.

البته در مرحله برآورد هزینه بازسازی خانه کلنگی و در همه مراحل دیگر نباید فراموش کرد که مشورت گرفتن از کارشناسان در زمینه بازسازی خانه‌های فرسوده بسیار ضرورت دارد. هزینه‌های بازسازی خانه‌های فرسوده در حالت کلی شامل موارد زیر می‌شود:

  • هزینه خرید مصالح
  • هزینه حمل و نقل زباله
  • هزینه تعمیرات (در صورت نیاز شما)
  • هزینه تغییر دکوراسیون (در صورت نیاز شما)
  • هزینه مجریان، پیمانکاران، کارگران و نیروهای حضور یافته در پروژه بازسازی

 

خدمات تجهیز و ترمیم آپارتمان با سلیقه و انتخاب شما


۱- جابه جایی دیوارها، تخریب و‌گچ کاری کامل 

۲- نقاشی دیوار داخلی و‌نما

۳- انواع کاغذ دیواری و‌دیوار پوشها

۴- سقف کاذب، آسمان مجازی، کناف و انواع دیگر سقوف  

۵- سنگ و سرامیک کف و‌دیوار ها

۶-انواع کابینتها ، کمدها و تخت های تاشو دیواری

۷- برق و‌لوله کشی و‌تاسیسات و روشنایی محیط وسایر نیازهای تجهیز و ترمیم آپارتمان

 

 

محیط زندگی و فضایی که در آن استراحت، فعالیت و یا مشغول انجام کاری هستیم تاثیر بسزایی در روحیه، خستگی و آرامش انسان دارد محیط منزل باید سر آغاز آرامش فکری و جسمی فرد برای رفع خستگی های ناشی از محیط های بیرون و مواجعه با یک زندگی پر از مشغله های روز بعد باشد همه ما با قرار گرفتن در فضاهای شلوغ و بدون نظم و یا با طراحی نامناسب نه تنها احساس آرامش نخواهیم کرد بلکه خستگی بر روح ما چیره شده و در ساعات اولیه روز ما را از ادامه فعالیت ها و برنامه های خود با کیفیت مورد نظر باز میدارد زیبا سازی هرچه بیشتر فضای داخلی خانه می تواند منبع تمام نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف که بسیار هم موثر هستند رعایت کنیم گاهی توجه به نکته های کوچک نتایج بزرگی به دنبال دارد ، امروزه اهمیّت طراحی فضای مناسب خانه، محیط اداری، کار و.....همچنین تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امریست انکار ناپذیر، تغییر و زیباسازی دکوراسیون فضای داخلی خانه و محل کار یکی از نیازهای اقشار مختلف جامعه میباشد که توام با هزینه های بسیار زیادی است و این تغییر را برای قشر خاصی که توانایی پرداخت این هزینه ها و انجام آن را دارند امکان پذیر نموده ،شبکه لاله طرح نوین و موثری به منظور افزایش توانمندی اقتصادی با فراهم نمودن زمینه مناسب جهت استفاده ازاین خدمت برای تمامی اعضاءدر زمینه تغییر دکوراسیون بازسازی و ترمیم واحد های مسکونی و بازسازی و ترمیم واحد های تجاری اداری  برای اولین بار در کشور به ارمغان آورده است. 

 

خدمات تجهیز و ترمیم آپارتمان

یکی از خدمات شرکت خدمات رفاهی لاله، تجهیز و ترمیم آپارتمان و دکوراسیون اقساطی است.

باتوجه به بالا رفتن هزینه های دکوراسیون منزل  افراد بسیاری به دلیل نداشتن سرمایه کافی به مجریانی مراجعه میکنند که با کمترین دانش و بدترین نوع کارکرد منابع مالی و زمانی که مهمترین دارایی فردی است را میبلعند  اما شبکه خدمات درمانی و رفاهی لاله این امکان را برای مراجعین خود فراهم آورده است تا در صورت علاقه برای تغییر دکوراسیون منزل خود ، از شرایط پرداخت اقساطی استفاده کنند.

خدمات تجهیز و ترمیم آپارتمان و دکوراسیون اقساطی لاله  با برخورداری از مجرب ترین و متخصص ترین مجریان در سطح استان، تنها مرکزی است که تمامی خدمات دکوراسیون شامل ، کابینت اقساطی ، سرامیک و سنگ، نقاشی و کاغذ دیواری، خدمات تاسیسات و برق ، پنجره ها و درب ها ، و در کل تمامی خدمات دکوراسیون و بازسازی منزل یا محیط کار   تا سقف  500 میلیون تومان بدون ضامن و بدون سود و بهره انجام می‌دهد.

برای ثبت نام به بالای صفحه مراجعه فرمایید اگر قبلا ثبت نام شدید به قسمت ورود مراجعه کنید 

در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری دارید و علاقه مندید حضورا به مراکز مراجعه نمائید به نشانی مندرج در پائین صفحه مراجعه نمائید.


*نکته مهم*

1- طرح پرداخت 70 % هزینه به صورت اقساط نیاز به تعدادی چک دارد ( چک میتواند برای شخص دیگری باشد) در نظز بگیرید لاله کارگاههای تولیدی و خدمات رسانی را شخصاً بنا نهاده و به همین دلیل نرخ ارائه خدمات نیز بسیار پایینتر از مراکز دیگر است ، لذا درصد وام لاله در اصل با احتساب هزینه بازار 90% است و شما 10% به طورز معمول پرداخت میکنید که به عبارتی از دم قسط با شرایطی که اصلا در بازار وجود ندارد و حتی یک برگ چک یک ماهه نیز قبول نمیشود را در اختیار دارید! 

2-  منتهی در صورتی که امکان ارائه تعدادی چک نداشته یا کلا دسته چک خودتان یا نزدیکان ندارند میتوانید از طرح 50% نقد والباقی اقساط استفاده نمائید در این خصوص درسته 50% هزینه رو خودتون پرداخت میکنید منتهی اولاً تا 48 ماه قابل اقساط بندی میشوید و ثانیاً از ارائه یک تا چند برگ سفته میتوانید خدمات خود را اخذ کنید

3- در صورتی که نقداً خدمات اخذ کنید مشمول هزینه بازدید  و تشکیل پرونده و هزینه ایاب ذهاب نگردیده و این خدمات به صورت رایگان از فاکتور کسر و پرداختی شما محاسبه میگردد

4- امکان خرید همه یا چندین خدمت همزمان یا یکجا وجود دارد ونیازی به تشکیل چند پرونده مجزا نیست صرفاً بایست هزینه ثبت نام پرداخت شود تا همکاران بخشهای مختلف نسبت به اجرای کار اقدام کنند

     

نوع مدارک و ضمانت های اسنادی شما : 

·        پرداخت اقساط از 3 الی 48 ماه بستگی  به خود شما و تائید آن از سوی یکی از وابستگان درجه 1 می باشد.

·       در صورت ارائه سفته فقط 50 درصد مبلغ هزینه خدمات شما  توسط لاله پرداخت و  ارائه می شود و شما طبق جداول بالای سایت قسمت محاسبه اقساط امکان بازپرداخت دارید.

·        در صورت دارا بودن چند برگ چک شما از 70% کمک لاله و نسبت به بیرون از 90% کمکهای لاله برخوردار بوده وطی یک سال بازپرداخت اقساط را توسط چک خود یا دیگران خواهید داشت.

 

شرایط اخذ خدمات اقساطی:

·        داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با میزان قسط باید باشد به طور مثال فردی که میانگین معدل موجودی یک میلیون تومان دارد میتواند از خدمات با اقساط ماهیانه 500 هزارتومان استفاده نماید

 

 

 

سوالات متداول و رایج

 


تنوع کالایی و محصولات شما چگونه است؟

معمولاً تمامی متریال و تجهیزاتی که در بازار قابل استفاده و خرید است را لاله تولید یا خریداری نموده و با کاتالوگ ، کالیته و طرح ها و عکسهای آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت برای انتخاب دستان شما کاملا باز است .


میشه مراجعه کنیم بعد هزینه تشکیل پرونده یا بازدید را واریز کنیم؟

ابتدا باید بدونید دلیل پرداخت این هزینه دقیقاً کاریه که برای شما انجام میشه و اگر نیاز به بازدید نداشته باشه کارتون و یا اندازه هاش رو دقیق روی نقشه ارائه بدید و مسئولیت این رو که اندازه ها یا براورد دقیق باشه رو بپذیرید مسلماً برای لاله هم بهتره و سریعتر کار شمارو در کارگاه تولید و اجرا میکنه و هزینه ای هم نداره و اگر نقداً پرداخت کنید نیاز به هزینه تشکیل پرونده هم نیست ! منتهی شما باید بدونید در زمانی که لاله با حداقل قیمت و نرخ خدمات یا کالا تون هم با مدارکی که واقعاً در کشور براش اعتباری قائل نیستند خدمات قرض الحسنه ارائه میده دیگه هزینه ایاب و ذهاب کارشناسی که برای بازدید از ملک ما و شما برای ما وقت میزاره رو باید پرداخت کرد و البته به نفع شماست که با یک هزینه حداقلی تمامی براورد های لازم رو ارائه بدیم و شما از کم و کیف کامل و مهندسی اون خدمت مطلع باشید


 چه مدارکی باید داشته باشیم؟

فقط تصویر شناسنامه خدمات گیرنده و کارت ملی ایشون به همراه یک عکس پرسنلی یا کوچیک برای شناسایی کسی که تسهیلات خرید گرفته و عکس چک یا سفته ای که به لاله ارائه میدید رو از طریق سامانه بعد از ثبت نام بارگزاری میکنید. 


مجریان مجموعه متخصص هستند؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟

بله  تمامی کادر فنی مجموعه لاله از مجریان متخصص و مجرب دارای پروانه و مدارک معتبر هستن.


کارگاهی که شما میگید باید خدمات ارائه کنه  یا هر جایی که دوست داریم  پول رو به خودمون میدید که خرید کنیم؟

برای اینکه لاله اشتغال رو حمایت کنه و از طرفی تمامی این خدمات به خاطر این اقساطی شده که لاله در تولید و ارائه اونها از خودش مایه میزاره و سرمایه لازم رو در اختیار تولید کننده قرار میده پس نتیجتاً اگر مثل بانکها فقط پول رو پرداخت کنه باید از شما سود و ربا بگیره که هرگز اینکار رو نمیکنه


بعد از واریز هزینه تشکیل پرونده و نوبت دهی مجموعه لاله برای بازدید چقدر مراجعه کارشناس زمان می برد؟

اولین زمانی که خودتون آمادگی حضور کارشناسان رو داشته باشید برای براورد و اندازه گیری و ارائه طراحی و نقشه به حضور میرسند.


قیمت ها وتعرفه ها چه تفاوتی با بیرون دارد؟

قیمت های ما معمولا از تعرفه های منطقه سکونت شما کمتر هستند و مجموعه لاله از بهترین متریال و مجریان باتجربه و مورد تایید  برخوردار می باشد.


 بعد از واریز هزینه تشکیل پرونده و بازدید برامون کارت میفرستن؟

خیر کارتی صادر نخواهد شد و کار شما به صورت ثبت سامانه و تشکیل پرونده بهمراه عقد قرارداد با مجموعه لاله خواهد بود و لاله  کارتی رو به شما نمی فروشه مانند خیلی از شرکتهایی که با فروش کارت و دریافت مبلغ سالانه یا کلی بهتون یه کارت بدون فایده میدن و تمام مراکز رو میارن تحت پوششون و تخفیف واهی و الکی ارائه میدن ، ما تنها چند مرکز در سطح شهر ها داریم که متعلق به خود شبکه لاله بوده و تماماً تحت نظارت هستند.


شما تحت حمایت چه ارگانی هستید؟

ما بدون وابستگی به ارگان ها یا مراکز دولتی با هدف کاهش هزینه های زندگی شما کاربران محترم و خدمت رسانی به عموم مردم فعالیت خودمون رو انجام می دیم و البته کاملاً قانونی و تحت نظارت مراکز نظام پزشکی و خدمات درمانی کشور ، و تمام واریزی های شما ثبت سیستم و درج در پرونده شما شده و بهتون فاکتور رسمی ارائه میدیم.


 توجه

زمانی که شما به خرید کردن یا نکردن فکر می کنید احتمالات زیادی در ذهن شما نقش می بندد اما نادیده گرفتن اینکه هر شخصی یک قیمت ارائه میده و همگی کار دیگری رو نقض میکنن در بلند مدت می تواند شمارو از خرید یا اجرای کارتون منصر ف کنه و موجب بروز مشکلات جدی اقتصادی بشید و هرگز نتونید اون کار رو انجام بدید پس اجازه بدید با حضور کارشناسان زبده و کارآمد به شما توضیحاتی درست و اصولی ارائه بشه تا بتونید کلا متوجه شرایطو نوعیت کالا و خدمات مد نظرتون و هزینه ها و تنوعی که داره بشید و حتی اگه بنا نبود از لاله خدمات رو بخرید بهتره بدونید چه کالایی چه هزینه ای داره و چه تنوعی داره پس برای پرداخت هزینه ناچیز مراجعه کارشناسان مهندس و زبده دست و دلتون نلرزه چون موجب جلوگیری از اتلاف زمان و منابع مالیتون میشه.

 

 

تصاویر
logo-samandehi