کابینت ، کمد دیواری و سرویس خواب  

 با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و ارز، ارائه خدمات اقساطی فقط تا چند روز آینده امکان پذیر می باشد


متقاضیان محترم ، شاید ندانید که با توجه به قیمت تولید کننده ، پرداختی که انجام می دهید ، نسبت به بازار بسیار نازلتر است .

لاله با حمایت از تولید کننده و حذف واسطه ها قیمت ها را به شدت کاهش داده ، لذا مبلغ معادل کالای لاله با بازار حداقل 20 تا 30 درصد متفاوت است.

در لاله امکان خرید با چک یا سفته نیز وجود دارد ، تسهیلات دریافتی شما بدون سود ، بدون ضامن است .

     شبکه خدمات رفاهی لاله برای رفاه حال مشتریان کمد دیواری ، کابینت اقساطی ، سرویس چوب را به صورت اقساط و بدون سود ، بهره و بدون ضامن  ارائه می دهد.برای خرید اقساطی خدمات شبکه لاله تا سقف صد میلیون تومان ، درخواست خرید خود را ثبت کنید تا با پیگیری کارشناسان، پنجاه درصد مبلغ برآورد شده را لاله به عنوان تسهیلات به شما ارائه دهد .

     ارائه خدمت در استانهای تهران و البرز


      مهم ترین نکات طراحی کابینت

     اولین قدم در طراحی آشپزخانه تعیین سبک مورد نظرتان است، به سبک مدرن یا کلاسیک علاقه دارید؟ یا طرح خاصی مورد نظرتان است؟ می توانید با استفاده از سلیقه خود و نوع دکوراسیون کلی خانه سبک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

     اگر دوست دارید آشپزخانه ‌ای به سبک مدرن داشته باشید، باید مدل کابینت با مبلمان منزل هماهنگ باشد یا اینکه اگر دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک باشد، بهتر است از یک طرح کلاسیک برای کابینت استفاده کنید. این کار زیبایی و هارمونی منزل شما را حفظ کرده و فضای خانه را با شکوه نشان خواهد داد. اگر دکوراسیون خانه مدرن باشد ولی بخواهید از سبک کلاسیک برای آشپزخانه استفاده کنید، می‌ توانید از طرح‌ های ترکیبی برای آشپزخانه سفارش دهید. البته امروزه سبک‌ های متفاوت تا حدودی با هم ترکیب شده‌ اند و می‌ توان طرح دلخواه خود را با کمک سازندگان کابینت به وجود آورد.

     بعد از انتخاب سبک کابینت آشپزخانه نوبت به انتخاب نوع جنس کابینت می ‌رسد. امروزه برای ساخت کابینت از انواع مواد متفاوت استفاده می ‌شود. چوب، ام‌ دی ‌اف و ممبران از انواع این مواد هستند و هر کدام دارای ویژگی ‌های خاص خود بوده و می‌ توان بر اساس سبک و طرح مورد نظر از هر کدام از این مواد استفاده کرد.

     انواع کابینت آشپزخانه :

     ·        کابینت ملامینه

     ·        کابینت ام دی اف

     ·        کابینتِ های گلاس

     ·        کابینت ممبران

     ·        کابینت انزو

     ·        کابینت روکش چوب

     ·        کابینت چوبی

     اطلاعات مالی

     ·        پرداخت اقساط از 3 تا 48 ماه است.

     ·        پنجاه درصد مبلغ برآورد شده کابینت توسط لاله تسهیلات داده می شود.

     ·        ارائه چک و یا سفته و یا گواهی کسر از حقوق برای ضمانت پرونده اقساطی است.

     شرایط چک و سفته

     ·        داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ تسهیلات 

     نمونه کارها
     logo-samandehi