شبکه خدمات رفاهی و درمانی لاله

به دندانپزشکی اقساطی لاله خوش آمدید

توجه ؛ لطفا فیلتر شکن خود را خاموش کنید که در روند ثبت نام با مشکل مواجه نشوید

اهل هرجایی که باشید دندانپزشکی لاله همونجا کنار شماست با سفته یا با چک

تنها راه ممانعت از آسیبهای اقتصادی و تورم خرید اقساطی بدون سود هست!

 

زمانی که شما به دندانپزشکی فکر می کنید احتمال کشیدن یا پر کردن دندان در ذهن شما نقش می بندد، اما نادیده گرفتن سلامت دهان و دندان در بلند مدت مانند عدم توجه به نیازهای غیر پزشکی و مربوط به زندگی مانند تهیه لوازم خانه یا لباس نیست! با دو ضریب صعودی افزایش نرخ مواجه خواهید بود اولین مورد تورم ناشی از گرانی امروز تا فردا و این ماه تا ماه آینده یا سال آینده است! و موضوع مهمتر و بغرنج تر ازدیاد خرابی دندان و تسریع تصاعدی خرابی های دندانها و افزایش عفونت بین دندانی و لثه هاست!

تفکر اینکه در صورتی که تازه به درد دندان دچار شدیم با ترمیم ساده و عصب کشی مشکل را برطرف میکنیم موجب شده در نظر نگیریم دندانی که دارای عصب زنده است یعنی عضوی سالم از یک ارگان حساس به نام دهان و دندان و زمانی با درمان سطحی قابلیت پیشگیری دارد و ما آنرا به یک جسم مرده که با اشیاء بی جان فرقی ندارد آن هم با پرداخت هزینه ای به مراتب بالاتر و کشیدن درد و تحمل رنج معاوضه میکنیم! کاهش شدید حافظه کوتاه مدت ، مشکلات گوارشی ، مساعل روحی ظاهری ناقص و ......

دندانی که ریشه آن از فک خارج شده و در اصل کشیده شده صرفاً محلی برای کاشت  ایمپلنت نیست! اگر استخوانهای فک سالم نباشند یا مشکل تراکم استخوان در آن ناحیه که بسیار نیز شایع است مواجه میشویم و اگر توانایی کاشت ایمپلنت را به ما ندهد پس پای جراحی و پیوند استخوان و تزریق پودر استخوان وسط می آید! شش ماه در انتظار ترمیم استخوان فک باشید و تازه اگر با هزاران رسیدگی آماده کاشت ایمپلنت باشد نرخ کاشت یک ایمپلنت دیگر به نرخ اکنون نیست! 

پس هم وطن عزیز به درمان و سلامت خود و فرزند و خانواده توجه خاص تری نسبت به گوشی در دست و مبلمان وفرش منزل داشته باشید! هرچند لاله همه این نیازها و کالاهارا نیز دارد و اقساطی هم میخرید منتهی حتی اگر به مجموعه که در آن سالها عضو هستید یا کارمند و مستمری یگیر آن هستید ! مراجعه ننمودید و فرصت یا شرایط لازم را نداشتید، ثانیه ای برای درمان و سلامت خود در هیچ رشته درمانی درنگ نکنید به خصوص خرابی دندانها که منشاء مشکلات متعدد بوده و در سلامت روحی و جسمی شما تاثیر به سزایی دارند!

دکتر سید مصطفی میرحسینی 

مدیرعامل

لاله به شما بله خود خود شما وام میده که بتونید باهاش درمان دندانپزشکی اقساطی خودتون و خانواده رو بدون سود و ضامن انجام بدید اون هم با یک سفته یا چک چون لاله به همه مردم ایران اعتماد داره!

ثبت نامت رو تکمیل کن! حتی میزان دریافت وام شما هم میتونه خیلی سریع از طریق بارگزاری عکس opg دندانپزشکی به صورت آنلاین مشخص بشه! 

زمان تکمیل فرایند ثبت نام فاکتور هزینه تشکیل پرونده با تمام مجوزات قانونی و گواهی های مربوطه برات صادر و از طریق پیامک ارسال میشه همون موقع باید حتما ثبت نامت  رو انجام بدی و منتظر تماس کارشناس برای انجام معاینه آنلاین دندونها باشی

از 10 میلیون تومان تا 300 میلیون تومان برای تمامی خدمات دندانپزشکی بدون سود و ضامن حتی با یک برگ سفته و به راحتی ! با ماهیانه از 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان قسط بدون سود و کارمزد حتی با تخفیف!

خوزستان، البرز، تهران ، خراسان و ....

راستی میدونستی لاله وامهای خرید کالا و خدمات متعددی داره بعد از تکمیل فرایند ثبت نام کارشناس با شما تماس میگیره راجع به بیمه خودت و خودرو ، مبلمان و فرش، جراحی ها و تجهیزات پزشکی مثل دستگاه های تست قند خون و فشار خون و حتی اخذ وکیل از لاله و کلی چیزای دیگه سوالاتت رو بپرس!

فهرست مطالب 


کاشت ایمپلنت اقساطی در مجموعه خدمات درمانی و رفاهی لاله   

 • از دست دادن دندان یکی از مشکلات جدی است که ما با آن روبرو هستیم، زیرا کشیدن و از دست دادن دندانها منجر به نقص در عملکرد دهان و ناتوانی آن در انجام وظایف مانند جویدن غذا می شود. فقدان دندان منجر به مشکلات جدی شده و بدن را به طور کلی تحت تأثیر قرار می دهد، مانند نقص در روند هضم و دفع، چاقی، بوی بد دهان و بیماریهای معده، روده و کیسه صفرا و غیره می شود. کاشت دندان یا ایمپلنت دندان جایگزین مناسبی برای دندان های ازدست رفته است. ایمپلنت های دندانی یک پایه فلزی از جنس تیتانیومی هستند که با بدن انسان سازگاری دارد و بین استخوان فک قرار می گیرند و نقش ریشه دندان را ایفا میکنند. تیتانیوم بسیار مناسب استخوانهای فک است، بنابراین از تیتانیوم در نصب ایمپلنت های دندانی استفاده می شود. همچنین ایمپلنت باعث افزایش زیبایی ظاهری دندان شده و به راحتی می تواند جای خالی دندان های از بین رفته را پر کند و اعتماد به نفس و لبخندی زیبا را به فرد هدیه دهد. ایمپلنت های دندانی مانند دندان های طبیعی شما عمل می کنند و به شما این امکان را می دهند که غذاهای مورد علاقه خود را با اطمینان و بدون درد نوش جان کنید. یکی از مهمترین مزایای ایمپلنت ها طول عمر بالای آنها می باشد. تمام افراد می توانند ایمپلنت انجام دهند و محدودیت سنی وجود ندارد، با رعایت بهداشت دهان و دندان می توان به مدت زیادی از آن استفاده کرد. البته اگر دچار بیماری خاصی هستید،قبل از انجام جراحی ایمپلنت حتما با پزشک خود مشورت کنید

#کاشت_ایمپلنت_اقساطی

#ایمپلنت_اقساطی

#لمینیت_اقساطی

#کامپوزیت_اقساطی

 

نظارت و کیفیت لاله نیز به شرط قرارداد های رسمی و تحت نظارت است

برای اطلاعات بیشتر به ذیل صفحه و مجوزات و قوانین قانونی مراجعه نمائید

تعرفه دندانپزشکی لاله به هیچ عنوان بیشتر از نرخ مصوب نیست پس نگران هزینه ها نباشید لاله مجموعه ای تحت نظارت است و در صورت پرداخت اقساطی هزینه ای مازاد بر نرخ مصوب دریافت نمی نماید.

 برای آسایش و امنیت سلامتی شما عضو گرامی تمامی تجهیزات و امکانات دارای ضمانت حداکثری و پزشکان متخصص دارای پروانه میباشند !

و از همه مهمتر اینه که لاله هزینه درمان رو  اقساطی ازتون میگیره و ظرف مدت کوتاهی خدمات رو کاملا اجرا میکنه با تکمیل فر ایند ثبت نام ظرف 5 دقیقه میتونید از خدمات دندانپزشکی اقساطی بدون سود  ، ضامن و حتی با سفته استفاده کنید

مجموعه ی دندانپزشکی اقساطی لاله این امکان رو برای اعضای خود فراهم آورده تا در بستری کاملا مناسب ، با رعایت کامل بهداشت زیر نظر پزشکان حاذق و مجرب بتوانند تا سقفی نامحدود (که توان پرداخت اقساط را دارند ) ازخدمات قرض الحسنه ی بدون سود وبهره ی وام دندانپزشکی آن هم به صورت غیرنقدی استفاده نمایند.

امتیازات ویژه کاشت ایمپلنت نقدی :

 •         کسر هزینه ثبت نام از مبلغ کل (درصورت استفاده ویزیت رایگان می باشد)
 •      پرداخت هزینه درمان در دو مرحله
 •        اجرای سریع و بی نقص
 •         سیستم دنتیس کره با توجه به نیاز متقاضی قابل تغییر.

 

لاله به اشخاص واجد شرایط و توانمند مجوز نمایندگی ایجاد شعبه دندانپزشکی یا سایر خدمات اقساطی رو با حمایت کامل اعطاء میکنه برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص قسمت همکاری با ما رو در بالای صفحه مطالعه کنید 

فیلم های کوتاهی از خدمات دندانپزشکی اقساطی

شبکه خدمات رفاهی و درمانی لاله :

خدمات دندانپزشکی اقساطی 

یکی از خدمات شرکت خدمات رفاهی لاله، دندانپزشکی است.

باتوجه به بالا رفتن هزینه های درمان دندان افراد بسیاری به دلیل نداشتن سرمایه کافی به دندانپزشکی مراجعه نمی کنند، اما شرکت خدمات رفاهی لاله این امکان را برای بیماران خود فراهم آورده است تا در صورت ناتوانی برای پرداخت کل هزینه به صورت یکجا، از شرایط پرداخت اقساطی استفاده کنند.

کلینیک دندانپزشکی لاله  با برخورداری از مجرب ترین و متخصص ترین پزشکان در سطح استان، تنها کلینیکی است که تمامی خدمات زیبایی دندان شامل ایمپلنت، کامپوزیت، لمینیت بلیچینگ، روکش، درمان ریشه، پر کردن، کشیدن و... را  به صورت اقساطی تا سقف 300 میلیون تومان نامحدود بدون ضامن و بدون سود و بهره انجام می‌دهد.

!برای ثبت نام به بالای صفحه مراجعه فرمایید اگر قبلا ثبت نام شدید به قسمت ورود مراجعه کنید .

#دندانپزشکی_لاله


*نکته مهم*

 1.  طرح پرداخت 70 % هزینه به صورت اقساط نیاز به تعدادی چک دارد ( چک میتواند برای شخص دیگری باشد) در نظز بگیرید لاله کارگاههای تولیدی و خدمات رسانی را شخصاً بنا نهاده و به همین دلیل نرخ ارائه خدمات نیز بسیار پایینتر از مراکز دیگر است ، لذا درصد وام لاله در اصل با احتساب هزینه بازار 90% است و شما 10% به طورز معمول پرداخت میکنید که به عبارتی از دم قسط با شرایطی که اصلا در بازار وجود ندارد و حتی یک برگ چک یک ماهه نیز قبول نمیشود را در اختیار دارید! 
 2. در صورتی که امکان ارائه تعدادی چک نداشته یا کلا دسته چک خودتان یا نزدیکان ندارند میتوانید از طرح اقساط با سفته استفاده نمائید در این خصوص  اولاً تا 48 ماه قابل اقساط بندی میشوید و ثانیاً از ارائه یک تا چند برگ سفته میتوانید خدمات خود را اخذ کنید و نیمی از هزینه رو از لاله وام بگیرید
 3. در صورتی که نقداً خدمات اخذ کنید مشمول هزینه بازدید  و تشکیل پرونده و هزینه ایاب ذهاب نگردیده و این خدمات به صورت رایگان از فاکتور کسر و پرداختی شما محاسبه میگردد
 4. امکان خرید همه یا چندین خدمت همزمان یا یکجا وجود دارد ونیازی به تشکیل چند پرونده مجزا نیست صرفاً بایست هزینه ثبت نام پرداخت شود تا همکاران بخشهای مختلف نسبت به اجرای کار اقدام کنند

     

نوع مدارک و ضمانت های اسنادی شما : 

 •      پرداخت اقساط از 3 الی 48 ماه بستگی به خود شما و تائید آن از سوی یکی از وابستگان درجه 1 می باشد.

 •   در صورت ارائه سفته فقط 50 درصد مبلغ هزینه خدمات شما  توسط لاله پرداخت و  ارائه می شود و شما طبق جداول بالای سایت قسمت محاسبه اقساط امکان بازپرداخت دارید.
 •   در صورت دارا بودن چند برگ چک شما از 70% کمک لاله و نسبت به بیرون از 90% کمکهای لاله برخوردار بوده وطی یک سال بازپرداخت اقساط را توسط چک خود یا دیگران خواهید داشت.

 

شرایط اخذ خدمات دندانپزشکی اقساطی:

·        داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با میزان قسط باید باشد به طور مثال فردی که میانگین معدل موجودی یک میلیون تومان دارد میتواند از خدمات با اقساط ماهیانه بدون سود و بهره استفاده نماید

 

بهترین دندانپزشکی لمینت - دندانپزشکی لاله

 

تصاویر
سوالات متداول :

معمولاً بیمه ها هزینه بسیاری از خدمات دندانپزشکی رو مثل خدمات زیبایی و روکش ، ایمپلنت ، جراحی و ... تحت پوشش ندارند این رو هم بگم خدمتتون که حتی نهادها و سازمانهای دولتی هم اون خدماتی رو که گفتم رو تو بیمه هاشون ندارن و تا الان سازمانهای زیادی از خدمات شبکه لاله استفاده کردند .

برای مراجعه و معاینه شما فقط حق ویزیت و معاینه رو از طریق این سایت پرداخت میکنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. دلیل پرداخت این حق معاینه هم برای راحتی خودتونه که وقتی میرید مرکز با صف طولانی و انتظار مواجه نشید و نوبت دقیق بهتون داده بشه.

در جلسه اول برای مشاوره و معاینه فقط عکس opg کامل هردوفک همراهتون باشه در مراحل بعدی مدارک بهتون اعلام میشه این عکس را تمام رادیولوژی ها بهتون ارائه میدن برای ضمانت خدمات اقساطی که از ما دریافت کردید یک فقره چک و یا سفته و یا گواهی کسر از حقوق از خودتون یا شخص دیگری که میشناسید کافیه ضمنا اون شخصی که بهتون در ارائه ضمانت کمک میکنه میتونه همراه شما از خدمات استفاده کنه و شما قسط خودتون رو پرداخت کنید.( سفته نیز میتواند تا سقف 5 میلیون تومان ارائه شود) یعنی در صورتی که 10 میلیون خدمات ارائه شود 5 میلیون تومان آن اقساط شده و با سفته میتوان خدمات را دریافت کرد.

بله تمامی کادر درمان مجموعه لاله پزشکان متخصص و مجرب دارای پروانه و مدارک معتبر هستن.

جهت دریافت خدمات دندانپزشکی نقدی فقط به کلینیک های مجموعه لاله مراجعه فرمایید.

با تماس کارشناس شبکه اولین زمان خالی بهتون نوبت داده میشه و اون هم با هماهنگی خودتون.

قیمت های ما معمولا از تعرفه های منطقه سکونت شما کمتر هستند و دندانپزشکی لاله از بهترین متریال و پزشکان باتجربه و مورد تایید سازمان نطام پرشکی برخوردار می باشد.

خیر کارتی صادر نخواهد شد و کار شما به صورت ثبت سامانه و تشکیل پرونده بهمراه عقد قرارداد دندانپزشکی با مجموعه لاله خواهد بود ما کارتی رو به شما نمی فروشیم مانند خیلی از شرکتهایی که با فروش کارت و دریافت مبلغ سالانه یا کلی بهتون یه کارت بدون فایده میدن و تمام مراکز رو میارن تحت پوششون و تخفیف واهی و الکی ارائه میدن ، ما تنها چند مرکز در سطح شهر ها داریم که متعلق به خود شبکه لاله بوده و تماماً تحت نظارت هستند.
logo-samandehi