کابینت : وارد هر خانه ای که میشوید اولین موردی که توجه شما را به خود جلب میکند دکوراسیون چوبی آن خانه است لذا زیبایی خاصی به فضای منزل داده وحجم خالی منزل رو به خود اختصاص داده است.

در دنیای امروز کمتر خانه ای را میتوان دید که در آشپزخانه ی خود کابینت موجود نباشد ویا درحال وپذیرایی خود مبلمان و میز ناهارخوری نداشته باشد پس در واقع میتوان گغت نگین هر خانه ای دکور چوبی

آن منزل محسوب میشود.

مجموعه ی لاله این امکان را فراهم کرده تا شماییکه نمیتوانید دکوراسیون چوبی منزل خود را به صورت نقدی فراهم کنید بتوانید از تسهیلات مجموعه دراین زمینه بدون سود وبهره تا سقفی نامحدود ( که توان پرداخت اقساط آنرا

دارید ) استفاده نمایید.

ملاحظات ؛

۱- ثبت شماره تماس به منزله تائید عضویت یا ثبت نام جدید است ، بدون تکمیل فرایند ثبت نام و عدم پرداخت هزینه تشکیل پرونده درخواست شما به کارشناسان ارجاع نخواهد شد، جهت اطمینان خاطر بعد از انتخاب نوع طرح نقد یا خرید اقساطی  خود با تکمیل فرم نام نویسی ، پرداخت هزینه تشکیل پرونده اقساطی به مجوزات مندرج در ذیل فاکتور رسمی توجه نمائید.

۲- در صورت عدم نیاز به خرید اقساطی و پرداخت به صورت نقدی مانند همه مراکز هزینه ای بابت تشکیل پرونده کسر نمیگردد و هزینه نام نویسی در مجموعه محاسبه میشود.

۳- برای براورد دقیق توان یا عدم توان خرید اقساطی میتوانید با شماره ذکر شده در سایت، ارتباط با ما ، یا قسمت محاسبه اقساط در بالای صفحه میزان و تعداد اقساط را ببینید.

۴- هزینه تشکیل پرونده واریزی ارتباطی با موضوع درخواست ندارد لاله وجه کامل خرید شما به کارگاه یا تولید کننده پرداخت مینماید و شما اعتبار اخذ شده از لاله را طی مدت زمان به صورت اقساط ماهیانه با ضمانت شخص خود با تودیع چک یا سفته میپردازید ، سود یا بهره ای از شما اخذ نمیگردد اما برای اخذ مدارک ، بررسی آن به صورت فوری و تامین اعتبار شما از صندوق قرض الحسنه مالی لاله تعداد قابل توجهی کارمند مشغول به فعالیت بوده و این هزینه صرفا برای پرینت اسناد و مدارک و مرحله به مرحله امور مالی شما و به نوعی رزرو محسوب میشود.

۵- درصورتی که به هر دلیل قادر به استفاده از این طرح نباشید حق تشکیل پرونده قابل انتقال به سایر امور خدماتی مانند درمان و یا سایر خریدهای شما میباشد.

۶- لطفا فقط برای سوال یا ثبت بی علت نام نویسی ننمائید تعداد سهمیه های سجا محدود و این اعتبار به صورت نقد از صندوق مالی جهت حمایت مردم عزیز و افرادی که نیاز به حمایت لاله دارند تامین شده و به علت نگرفتن سود و بهره قابلیت تمدید و ادامه ندارد لذا در صورت تصمیم قطعی و نیاز به کمک لاله ثبت نام خود را تکمیل نمائید مسلما همکاران و‌کارشناسان زبده لاله بعد از ثبت نام نهایی با در اختیار گذاردن فرصت و‌زمان مناسب برای تکمیل مدارک تمامی سوالات و نیازهای مشاوره ای شمارا پاسخ خواهند داد لذا جهت نام نوبسی با اتکال و توجه به مجوزات ذیل در تنها مرکز خدمات قرض الحسنه اقساطی بدون سود و ربا در کشور با سابقه ۳۴ سال خدمت مستمر با خیال آسوده ثبت نام خود را کامل نمائید.

😍پیشاپیش دریافت تسهیلات خرید قرض الحسنه و خانه یا محیط کار شیک و جدیدتان را تبریک میگوییم 

 

 مهم ترین نکات طراحی کابینت

اولین قدم در طراحی آشپزخانه تعیین سبک مورد نظرتان است، به سبک مدرن یا کلاسیک علاقه دارید؟ یا طرح خاصی مورد نظرتان است؟ می توانید با استفاده از سلیقه خود و نوع دکوراسیون کلی خانه سبک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

اگر دوست دارید آشپزخانه ‌ای به سبک مدرن داشته باشید، باید مدل کابینت با مبلمان منزل هماهنگ باشد یا اینکه اگر دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک باشد، بهتر است از یک طرح کلاسیک برای کابینت استفاده کنید. این کار زیبایی و هارمونی منزل شما را حفظ کرده و فضای خانه را با شکوه نشان خواهد داد. اگر دکوراسیون خانه مدرن باشد ولی بخواهید از سبک کلاسیک برای آشپزخانه استفاده کنید، می‌ توانید از طرح‌ های ترکیبی برای آشپزخانه سفارش دهید. البته امروزه سبک‌ های متفاوت تا حدودی با هم ترکیب شده‌ اند و می‌ توان طرح دلخواه خود را با کمک سازندگان کابینت به وجود آورد.

بعد از انتخاب سبک کابینت آشپزخانه نوبت به انتخاب نوع جنس کابینت می ‌رسد. امروزه برای ساخت کابینت از انواع مواد متفاوت استفاده می ‌شود. چوب، ام‌ دی ‌اف و ممبران از انواع این مواد هستند و هر کدام دارای ویژگی ‌های خاص خود بوده و می‌ توان بر اساس سبک و طرح مورد نظر از هر کدام از این مواد استفاده کرد.

انواع کابینت آشپزخانه :

  •    کابینت ملامینه
  •      کابینت ام دی اف
  •     کابینتِ های گلاس
  •      کابینت ممبران
  •     کابینت انزو
  •      کابینت روکش چوب
  •    کابینت چوبی
  •    انواع کف پوش
  •    انواع دیوار پوش

*نکته مهم*

1- طرح پرداخت 70 % هزینه به صورت اقساط نیاز به تعدادی چک دارد ( چک میتواند برای شخص دیگری باشد) در نظز بگیرید لاله کارگاههای تولیدی و خدمات رسانی را شخصاً بنا نهاده و به همین دلیل نرخ ارائه خدمات نیز بسیار پایینتر از مراکز دیگر است ، لذا درصد وام لاله در اصل با احتساب هزینه بازار 90% است و شما 10% به طور معمول پرداخت میکنید که به عبارتی از دم قسط با شرایطی که اصلا در بازار وجود نداره و حتی یک برگ چک یک ماهه نیز قبول نمیشه رو در اختیار دارید! 

2-  منتهی در صورتی که امکان ارائه تعدادی چک نداشته یا کلا دسته چک خودتان یا نزدیکان ندارند میتوانید از طرح 50% نقد والباقی اقساط استفاده نمائید در این خصوص درسته 50% هزینه رو خودتون پرداخت میکنید منتهی اولاً تا 48 ماه قابل اقساط بندی میشه و ثانیاً از ارائه یک تا چند برگ سفته میتونید خدمات خود را اخذ کنید

3- در صورتی که نقداً خدمات اخذ کنید مشمول هزینه بازدید  و تشکیل پرونده و هزینه ایاب ذهاب نگردیده و این خدمات به صورت رایگان از فاکتور کسر و پرداختی شما محاسبه میگردد

4- امکان خرید همه یا چندین خدمت همزمان یا یکجا وجود دارد ونیازی به تشکیل چند پرونده مجزا نیست صرفاً بایست هزینه ثبت نام پرداخت شود تا همکاران بخشهای مختلف نسبت به اجرای کار اقدام کنند

     

نوع مدارک و ضمانت های اسنادی شما : 

·        پرداخت اقساط از 3 الی 48 ماه نیاز به  سفته از خود شما و تائید آن از سوی یکی از وابستگان درجه 1 می باشد.

·       در صورت ارائه سفته فقط 50 درصد مبلغ هزینه خدمات شما  توسط لاله پرداخت و  ارائه می شود و شما طبق جداول بالای سایت قسمت محتسبه اقساط امکان بازپرداخت دارید.

·        در صورت دارا بودن چند برگ چک شما از 70% کمک لاله و نسبت به بیرون از 90% کمکهای لاله برخوردار بوده وطی یک سال بازپرداخت اقساط را توسط چک خود یا دیگران خواهید داشت.

 

شرایط اخذ خدمات اقساطی:

·        داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با میزان قسط باید باشد به طور مثال فردی که میانگین معدل موجودی یک میلیون تومان دارد میتواند از خدمات با اقساط ماهیانه 500 هزارتومان استفاده نماید

سوالات متداول و رایج

 


تنوع کالایی و محصولات شما چگونه است؟

معمولاً تمامی متریال و تجهیزاتی که در بازار قابل استفاده و خرید است را لاله تولید یا خریداری نموده و با کاتالوگ ، کالیته و طرح ها و عکسهای آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت برای انتخاب دستان شما کاملا باز است .


میشه مراجعه کنیم بعد هزینه تشکیل پرونده یا بازدید را واریز کنیم؟

ابتدا باید بدونید دلیل پرداخت این هزینه دقیقاً کاریه که برای شما انجام میشه و اگر نیاز به بازدید نداشته باشه کارتون و یا اندازه هاش رو دقیق روی نقشه ارائه بدید و مسئولیت این رو که اندازه ها یا براورد دقیق باشه رو بپذیرید مسلماً برای لاله هم بهتره و سریعتر کار شمارو در کارگاه تولید و اجرا میکنه و هزینه ای هم نداره و اگر نقداً پرداخت کنید نیاز به هزینه تشکیل پرونده هم نیست ! منتها شما باید بدونید در زمانی که لاله با حداقل قیمت و نرخ خدمات یا کالا تون هم با مدارکی که واقعاً در کشور براش اعتباری قائل نیستند خدمات قرض الحسنه ارائه میده دیگه هزینه ایاب و ذهاب کارشناسی  که برای بازدید از ملک ما و شما برای ما وقت میزاره رو باید پرداخت کرد و البته به نفع شماست که با یک هزینه حداقلی تمامی براورد های لازم رو ارائه بدیم و شما از کم و کیف کامل و مهندسی اون خدمت مطلع باشید


 چه مدارکی باید داشته باشیم؟

فقط تصویر شناسنامه خدمات گیرنده و کارت ملی ایشون به همراه یک عکس پرسنلی یا کوچیک برای شناسایی کسی که تسهیلات خرید گرفته و عکس چک یا سفته ای که به لاله ارائه میدید رو از طریق سامانه بعد از ثبت نام بارگزاری میکنید. 


مجریان مجموعه متخصص هستند؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟

بله  تمامی کادر فنی مجموعه لاله از مجریان متخصص و مجرب دارای پروانه و مدارک معتبر هستن.


کارگاهی که شما میگید باید خدمات ارائه کنه  یا هر جایی که دوست داریم  پول رو به خودمون میدید که خرید کنیم؟

برای اینکه لاله اشتغال رو حمایت کنه و از طرفی تمامی این خدمات به خاطر این اقساطی شده که لاله در تولید و ارائه اونها از خودش مایه میزاره و سرمایه لازم رو در اختیار تولید کننده قرار میده پس نتیجتاً اگر مثل بانکها فقط پول رو پرداخت کنه باید از شما سود و ربا بگیره که هرگز اینکار رو نمیکنه


بعد از واریز هزینه تشکیل پرونده و نوبت دهی مجموعه لاله برای بازدید چقدر مراجعه کارشناس زمان می برد؟

اولین زمانی که خودتون آمادگی حضور کارشناسان رو داشته باشید برای براورد و اندازه گیری و ارائه طراحی و نقشه به حضور میرسند.


قیمت ها وتعرفه ها چه تفاوتی با بیرون دارد؟

قیمت های ما معمولا از تعرفه های منطقه سکونت شما کمتر هستند و مجموعه لاله از بهترین متریال و مجریان باتجربه و مورد تایید  برخوردار می باشد.


 بعد از واریز هزینه تشکیل پرونده و بازدید برامون کارت میفرستن؟

خیر کارتی صادر نخواهد شد و کار شما به صورت ثبت سامانه و تشکیل پرونده بهمراه عقد قرارداد با مجموعه لاله خواهد بود و لاله  کارتی رو به شما نمی فروشه مانند خیلی از شرکتهایی که با فروش کارت و دریافت مبلغ سالانه یا کلی بهتون یه کارت بدون فایده میدن و تمام مراکز رو میارن تحت پوششون و تخفیف واهی و الکی ارائه میدن ، ما تنها چند مرکز در سطح شهر ها داریم که متعلق به خود شبکه لاله بوده و تماماً تحت نظارت هستند.


شما تحت حمایت چه ارگانی هستید؟

ما بدون وابستگی به ارگان ها یا مراکز دولتی با هدف کاهش هزینه های زندگی شما کاربران محترم و خدمت رسانی به عموم مردم فعالیت خودمون رو انجام می دیم و البته کاملاً قانونی و تحت نظارت مراکز نظام پزشکی و خدمات درمانی کشور ، و تمام واریزی های شما ثبت سیستم و درج در پرونده شما شده و بهتون فاکتور رسمی ارائه میدیم.


 توجه

زمانی که شما به خرید کردن یا نکردن فکر می کنید احتمالات زیادی در ذهن شما نقش می بندد اما نادیده گرفتن اینکه هر شخصی یک قیمت ارائه میده و همگی کار دیگری رو نقض میکنن در بلند مدت می تواند شمارو از خرید یا اجرای کارتون منصر ف کنه و موجب بروز مشکلات جدی اقتصادی بشید و هرگز نتونید اون کار رو انجام بدید پس اجازه بدید با حضور کارشناسان زبده و کارآمد به شما توضیحاتی درست و اصولی ارائه بشه تا بتونید کلا متوجه شرایطو نوعیت کالا و خدمات مد نظرتون و هزینه ها و تنوعی که داره بشید و حتی اگه بنا نبود از لاله خدمات رو بخرید بهتره بدونید چه کالایی چه هزینه ای داره و چه تنوعی داره پس برای پرداخت هزینه ناچیز مراجعه کارشناسان مهندس و زبده دست و دلتون نلرزه چون موجب جلوگیری از اتلاف زمان و منابع مالیتون میشه.

تصاویر
logo-samandehi