خرید مواد غذایی

 30 درصد تخفیف جشنواره نوروزی

 

لاله و عرضه مواد غذائی به اعضاء با تخفیف ویژه

·        افزایش توانایی خرید اعضاء تحت پوشش

·        خرید مواد غذایی از تمامی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با 5% تخفیف بیشتر از تخفیفات عادی

·        موجود بودن فروشگاه های افق کوروش در سراسر ایران به منظور استفاده تمامی مردم از تخفیفات ویژه

·        خرید از پایانه های فروشگاهی سامان کیش


*نکته مهم*

1- طرح از دم قسط نیاز به تعدادی چک دارد ( چک میتواند برای شخص دیگری باشد)

2- در صورتی که امکان ارائه تعدادی چک نداشته یا کلا دسته چک خودتان یا نزدیکان ندارند میتوانید از طرح 50% نقد والباقی اقساط استفاده نمائید در این خصوص درسته 50% هزینه رو خودتون پرداخت میکنید منتهی اولاً تا 48 ماه قابل اقساط بندی میشوید و ثانیاً از ارائه یک تا چند برگ سفته میتوانید خدمات خود را اخذ کنید

3- در صورتی که نقداً خدمات اخذ کنید مشمول هزینه تشکیل پرونده به ارزش فاکتور زیر نمی شوید

4- تمامی اعضاء تحت پوشش خانواده تحت تکلف یا غیر تکلف میتوانند از خدمات شما استفاده نموده و هزینه نام نویسی مجدد دریافت نمیشود مگر اینکه در این پرونده شما حاضر نبوده و بعدا مراجعه انفرادی داشته باشند در این صورت مشمول پرداخت هزینه مجدد میشوند

5- امکان خرید همه یا چندین خدمت همزمان یا یکجا وجود دارد ونیازی به تشکیل چند پرونده مجزا نیست صرفاً بایست هزینه ثبت نام پرداخت شود تا همکاران بخشهای مختلف نسبت به اجرای کار اقدام کنند

خرید مواد غذایی از فروشگاه ها


خرید مواد غذایی با تخفیف !!!!!!! امروزه فروشگاه های زنجیره ایی متعددی در سراسر کشور همچون فروشگاه های زنجیره ایی افق کوروش ، هایپر مارکت ها ، فروشگاه های رفاه ، اتکا و .. تاسیس شده این فروشگاه با جامع بودن هر بخش تنوع و لذت  را به مشتری در هنگام خرید اهدا میکند در حالی که هر کدام از این فروشگاه ها با سیاست های متنوع همچون تخفیف و هدایای ویژه قصد رقابت با یکدیگر را دارند شبکه خدمات رفاهی لاله به منظور افزایش توانمندی اقتصادی اعضاء تحت حمایت خود گامی بزرگ در زمینه تخفیف بیشتر مختص لاله کارتی ها برداشته این مجموعه خدمتگذار با در نظر گرفتن تخفیف ویژه برای اعضاء خود امتیازهای جذابی را برای اولین بار در کشور ارائه می نماید.

 

     اطلاعات مالی

·        پرداخت اقساط از 3 تا 48 ماه است.

·        پنجاه درصد مبلغ برآورد شده مواد غذایی توسط لاله بصورت اقساطی ارائه می شود.

·        ارائه چک و یا سفته و یا گواهی کسر از حقوق برای ضمانت پرونده اقساطی است.

شرایط چک و سفته

·        داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ کالا دریافت شده اقساطی

 

نحوه دریافت تخفیف لاله ای خرید از فروشگاه ها


خرید از فروشگاه ها و هایپر مارکت های بزرگ با لذت و بدون دردسر همراه است همه ما بارها با این فروشگاه ها برخورد داشته و از آنها خرید کرده ایم تهیه مایحتاج روزانه برای خونه، محل کارو ... از یک فروشگاه بزرگ مثل هایپر مارکت ها ، افق کوروش ، اتکاو .. خیلی راحت تر از خرید کردن از مارکت های کوچک است این فروشگاه ها به دلیل دارا بودن انواع قفسه ها با وجود کلیه مواد غذایی، بهداشتی، شوینده، پروتئینی، نوشیدنی و .. خرید را آسان و لذت بخش نموده اند گاه این فروشگاه ها به منزله جذب بیشتر مشتریان و رقابت با فروشگاه های دیگر تخفیف های بسیار یا حتی هدیه هایی برای اشخاصی که قیمت بالا خریداری می نمایند با تنوع زیاد به نسبت مبلغ خریداری شده از فروشگاه به مشتریان و اعضاء باشگاه خود اهداء میکنند.

بعضی از این فروشگاه ها مثل فروشگاه های افق کوروش یا همواره تخفیف بابت تخفیف هایی که همیشه روی قیمت های کارخانه همه کالا های خود محبوبیت زیادی بین مردم سراسر کشور دارد فروشگاه افق کوروش در سراسر کشور  شعب متعددی تاسیس نموده گاه این شعب در شهرستان های کوچک به تعداد یافت میشه همین امر خرید با لذت و تخفیف رو برای همه مردم در کلانشهر ها و شهرستان ها و به طور تکمیلی در سراسر کشور امکان پذیر نموده، شبکه خدمات رفاهی لاله با هدف خدمتگذاری به اعضاء تحت پوشش خود و عموم مردم کشور عزیز گامی دیگر جهت رفاه حال مردم عزیز با فراهم نمودن بستر دریافت تخفیف های بیشتر و مناسب تر عموم مردم عزیز برداشته است به این صورت که با مدیریت مرکزی فروشگاه های افق کوروش با تلاش بسیار و با عقد قراردادی لاله ایی های عزیز می توانند تخفیفی مازاد بر تخفیف فروشگاه های افق کوروش از 1 تا 5 درصد بیشتر از سایر مشتریان در سراسر کشور برای اولین بار پرداخت میشه.

اعضاء تحت حمایت این مجموعه با عنوان نمودن شماره لاله کارت خود به مجموعه و کارشناسان مربوطه با ثبت این شماره کارت ها در سامانه افق کوروش به شما این امکان دریافت این تخفیف رو می دهند متقاضیان عزیز جهت استفاده از این خدمت بی نظیر شبکه لاله با عضویت در مجموعه لاله می توانند از این خدمت جذاب و منحصر بفرد بهره مند شوند.
جهت استفاده از خدمات جذاب این مجموعه با تخفیف های منحصر بفرد با کارشناسان تماس گرفته و شماره کارت خود را اعلام فرمایید پس از ثبت شماره کارت شما در سامانه های فروشگاهی افق کوروش سراسر کشور شما میتوانید خرید خود را با تخفیف ویژه انجام دهید این مجموعه با پشتیبانی 24 ساعته جوابگوی تمامی سوالات شما خواهد بود .

لاله نهایت لذت را برای شما در نظر دارد .

به زودی تخفیفات ویژه تری برای اولین بار در کشور در راه است.

 

سوالات رایج و متداول


کارت ها چگونه شامل تخفیف می شوند؟ با اعلام شماره کارت مورد نظر به کارشناسان و ثبت شماره کارت در سامانه افق کوروش پس از خرید از این فروشگاه در تمامی شعب کشور با پرداخت مبلغ فاکتور از دستگاه poz سامان کیش مستقر در فروشگاه های کوروش این تخفیف برای شما اعمال میشود.

شما به ما کارت می دهید بابت خرید که بتونیم تخفیف بگیریم؟ خیر کارتی بابت دریافت این تخفیف صادر نمیشود ، شما با اعلام شماره کارت بانکی مورد نظر برای خرید به همکاران ما و ثبت در سامانه افق کوروش این تخفیف به شما پرداخت می گردد. 

شما به ما اعتبار خرید میدید؟ خیر این مجموعه تخفیفی مازاد بر تخفیف های افق کوروش به مشتریان خود پرداخت میکند و اعتباری بابت این تخفیف ها به اعضاء پرداخت نمیکند. 

کارت های ما شارژ میکنید؟ چند بار میتونیم از این تخفیف برخوردارشویم ؟خیر هزینه ایی بابت شارژ کارت ها پرداخت نمیشود به این صورت که با هر خرید شما تخفیف در فاکتور خرید اعمال می گردد، این خرید بدون محدودیت می باشد و با هربار خرید تخفیف به شما پرداخت میشود .

این تخفیف از کدوم فروشگاه به ما پرداخت میشه ؟ از کلیه شعب فروشگاه های افق کوروش با پرداخت شما از پایانه های سامان کیش روی فاکتور خرید اعمال میشه .

تصاویر
logo-samandehi