وام غیر نقدی خرید باطری و دریافت خدمات برق خودرو:


باتری خودرو منبع اصلی برق خودرو است . که توسط دینام و در زمان روشن بودن خودرو شارژ می شود . اگر باتری خودرو شارژ کافی نداشته باشد ، امکان استارت زدن و یا استفاده از قطعات برقی خودرو مانند چراغ ، رادیو و غیره میسر نخواهد بود . در واقع اگر موتور خودرو را قلب آن بنامیم ، قطعا باید باتری را به مغز خودرو تشبیه کنیم . 

باتری خودرو نیز مانند هر باتری دیگری به اتوموبیل شما جان می دهد . به طور قطع با باتری خراب امکان استارت زدن هم نداریم چه برسد به سایر کارهای مربوطه ، پس اهمیت تعویض باتری معیوب کاملا مشهود است .

باتوجه به بالارفتن قیمت انواع باتری ها و فروش آن فقط به صورت نقدی از تمامی مراکز فروش ، شرایط تعویض سریع این وسیله برای تمامی اقشار جامعه مناسب نیست . 

علاوه بر هزینه ی بالای تعویض باطری ، این روزها هزینه های ناشی از خدمات برق هر خودرویی در مقایسه با سایر خدمات خودرو بسیار بالاست و و ایجاد هر نوع مشکل برقی در خودرو ما را دچار اضطراب زیادی میکند ! 

اگر شما هم در خرید باتری و رفع مشکلات برقی خودروی خود ، تماما به صورت نقدی و یکباره ، دچار مشکل می شوید ، دیگر جای نگرانی وجود ندارد !!! راه حل این مشکل پیش ماست !!!!

شبکه خدمات رفاهی لاله همانند گذشته تنها به دنبال حل همین مشکلات شماست !

شاید با خود سوال کنید چگونه ؟

جواب شما دقیقا نزد لاله کارت است  :  بفرمایید ،  باتری خود را تعویض کنید و خدمات برق خودروی خود را به صورت کامل انجام دهید .

نگران هزینه ها نباشید ، قبلا حساب شده ! 


امتیازهای خرید باتری و دریافت خدمات برق خودرو لاله :


ارائه تسهیلات غیر نقدی قرض الحسنه خرید باتری و دریافت خدمات برق خودرو بدون سود و بهره

  1. ایجاد کننده اولین صندوق قرض الحسنه خرید باتری و دریافت خدمات برق خودرو در کشور
  2. عرضه با کیفیت ترین باتری های خودرو به شما عزیزان
  3. انجام تمامی خدمات مرتبط با برق خودرو  به بهترین حالت و به صورت کاملا تضمینی
  4. قیمت های کاملا مناسب با توجه به کیفیت خدمت ارائه شده 


شرایط استفاده از وام های قرض الحسنه خرید باتری و دریافت خدمات برق خودروی لاله :


شبکه خدمات رفاهی لاله به منظور افزایش توانمندی اقتصادی عزیزان تحت پوشش و باقی مردم با ارائه تمامی خدمات برق خودرو اعم از امور مرتبط با دینام ، باتری ، انژکتور ، کویل ، وایر شمع و تمامی دیگر خرابی های مرتبط با برق خودرو و تحویل انواع باتری های خودرو به به شکل وام قرض الحسنه غیر نقدی ، به راحتی شما صاحبان خودرو و مشتریان عزیز خود می اندیشد .

این مجموعه خدمتگزار با ارائه تسهیلات قرض الحسنه غیرنقدی بدون سود و بهره تا سقف 10،000،000 ریال و با  بازپرداخت 2 الی 4 ماه ، خدمتی نوین در جهت رفاه شما عزیزان به ارمغان اورده است .
متقاضیان عزیز جهت استفاده از خدمات برق خودرو و خرید باتری اقساطی شبکه لاله پس از ثبت نام در سایت در لیست متقاضیان دریافت وام قرض الحسنه غیرنقدی این خدمت قرار خواهید گرفت . پس از تشکیل پرونده و تکمیل مدارک مورد نیاز  کارشناسان  ما آدرس مراکز شبکه لاله را جهت دریافت این خدمت به شما عزیزان اعلام می نمایند . با مراجعه به این مراکز و دریافت خدمات نام برده شده همکاران عزیز شبکه لاله حاضر در این مراکز صورت هزینه خدمات دریافتی شما را به واحد مالی این مجموعه ارجاع می دهند ، پس از بررسی های لازم و دریافت تضامین مربوطه در صورت واجد شرایط بودن متقاضی جهت اخذ وام قرض الحسنه ، تاییدیه خرید باتری و یا دریافت خدمات برق خودرو شما از جانب واحد مالی صادر خواهد شد . لازم به ذکر است مبلغ کل فاکتور شما به صورت تسهیلات غیرنقدی و اقساط طبق جدول ذیل از 2 الی 4 ماهه می باشد ، که قسط اول همزمان با ارائه خدمت دریافت خواهد شد .

logo-samandehi