وام قرض الحسنه نقدی دوازده درصدی شبکه لاله با چک یا سفته نیز میسر بوده و افرادی که چک برگشتی به هر علت دارند نیز میتوانند استفاده کنند ، این وام را از دست ندهید تنها لاله هست که به ازای 8 ماه سپرده 15% به صورت کالا و خدمات به شما سود سپرده داده (غیر نقد) و در ازای وامتان طی یکسال از شما بهره نمیگیرد!!

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و ارز، ارائه وام نقدی فقط تا چند روز آینده امکان پذیر می باشد

تورم به ما اجازه پس انداز نمیدهد برای این موضوع لاله بهترین رویارویی را ایجاد نموده، وجه نقد سپرده به علاوه 15% سود بعد از گذشت 6 قسط به صورت عرضه کالا یا خدمات مورد نظرتان به شما ارائه شده و نیز به انتخاب خودتان میتوانید در انتها نقداً برداشت نمائید

با توجه به این مهم که لاله بناست کالا و خدمات عرضه نماید ، لیکن در تمام کشور شعبه نداریم ! لذا تنها راه خدمت شایسته این است که وام نقدی کم کارمزد (1) درصد ماهیانه بانکها بر اساس 20% سالیانه و گردش حسابی که برای شما نیاز دارند بسیار بالاتر سود و بهره میگیرند اعطاء نموده و خدمت رسانی نمائیم ، شما با حداقل مدارک سریعاً طبق برنامه وام خود را دریافت نموده و سرفصل هر ماه اقساط را به حساب لاله از طریق لینک یا کارت به کارت واریز مینمائید.

شبکه خدمات رفاهی لاله در راستای تقویت قدرت مالی هموطنان، وام قرض الحسنه نقدی یک درصد درماه ارائه می دهد. (به مدت محدود جهت حمایت از اعضاء محترم به 1 درصد تقلیل پیدا نمود)

متقاضیان می توانند مبلغی به حساب کاربری خود واریز نموده که در شبکه خدمات رفاهی لاله محفوظ مانده و تا دو برابر مبلغ سپرده خود را بدون ضامن و با کارمزد سالانه دوازده درصد وام قرض الحسنه دریافت کنند 

یک تا سه ماه بسته به انتخاب خود میتوانید وامتان را دریافت نمائید این مهم با امور مالی و توافق شما در پرداخت ابتدای کارمزد یا به صورت ماهیانه است ، اگر کارمزد خود را در ابتدا پرداخت نمائید یک ماهه و اگر ماهیانه کارمزد به همراه اقساط پرداخت شود سه ماهه میتوانید وامتان را دریافت نمائید، خاطر نشان میدارد لاله نیز به یمن این مشارکت به شما 10 درصد افزایش امتیاز نقدی داده تا از امکانات لاله استفاده نمائید و اگر انتهای سال به جای برداشت سپرده خرید نمائید با 15 درصد افزایش امتیاز خرید میکنید، هم وام گرفتید و هم خرید فوق العاده


در ازای مبلغی که به حساب کاربری خود منتقل مینمائید، پس از گذشت 6 قسط میتوانید معوض آن با 15 درصد سود واقعی از لاله خرید های مبلمان، فرش، دندانپزشکی، پوشاک (ارسال در سطح کشور) نموده یا برای دریافت مبلغ ودیعه پس از اتمام اقساط برداشت مینمائید به طور مثال 10 میلیون در حساب کاربری خود دارید و 13 میلیون دندانپزشکی خرید میکنید، مبلغ ودیعه شما بسیار پر برکت است، برای اینکه در تولید بکارگیری شده و کارگران زیادی مشتغل شده اند، تولیدات مبلمان، دندانپزشکی پوشاک یا خدمات دیگر از قبیل همین خدمات هستند.

 ارائه وام نقدی به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری، وام قرض الحسنه دریافت می کنید.

اقساط از  471,000 تومان برای وام 5 میلیونی و به همین ترتیب تا 1,650,000 تومان برای وام 20 میلیونی میباشد . 

پایین صفحه قسمت ارتباط مستقیم آنلاین وجود دارد سوالی دارید اعلام بفرمائید

09429000029 شماره مرکز تماس لاله


 


مزایا وام نقدی شبکه لاله

       مزایای قابل توجه نسبت به بانک ها و سیستم های مالی رایج در کشور

·        سهولت و سرعت در اخذ وام نقدی در شبکه لاله نسبت به بانک ها و موسسات  مالی اعتباری تنظیم و عقد قرارداد غیر حضوری 
·        ارائه مدارک  به صورت الکترونیکی ، بدون نیاز به مراجعه حضوری و عقد قرارداد در تمام کشور به صورت غیر حضوری انجام می شود.
·        متقاضیان در هر نقطه ای از کشور با پرینت قرارداد و ارسال چک یا گواهی خود از طریق پست ، وام خود را دریافت نمایند.
·        تفاوت سود بانکی با کارمزد سالیانه دوزاده درصدی (میزان 30 الی 40 درصد بهره برداری برای متقاضی)
·        کارمزد دوازده درصدی سالیانه، با توجه به سود قابل توجه بانکی، ناچیز است.
شما مبلغی به حساب کاربری خود منتقل می نمائید که در راستای تولید و خرید یا فروش کالا و خدمات لاله به کارگیری شده و از برکات بالایی برخوردار است این مبلغ را میتوانید، پس از گذشت 6 قسط همراه  با تخفیف 20 تا 30 درصدی واقعی از لاله خرید نموده که هزینه تولید است ! یعنی لاله به شما عضو محترم خودش مبلمانی می دهد که تولید نموده یا خدمات دندان پزشکی یا فرش و هرچیزی که در مجموعه تولید می شود برای شما قابل بهره برداری است یا مبلغ ودیعه خود را پس از اتمام اقساط برداشت مینمائید.شرایط وام لاله
اگر چک برگشتی دارید یا اصلا چک ندارید نگران نباشید، اگر در شهرستان یا نقاط دور دست نیز هستید باز هم لاله در کنار شماست.


جهت دریافت وام نیاز به سپرده گذاری در حساب کاربری خودتان در لاله کارت به میزان نصف مبلغ وام مورد نظر می باشد.

مبالغ اقساط از  471,000 تومان برای وام 5 میلیونی و به همین ترتیب تا 3,700,000 تومان برای وام 40 میلیونی می باشد . 
 ( تنها ماهی 1 درصد کارمزد) به اقساط اضافه می شود یعنی سالی 12 درصد ساده نه با محاسبات بازاری یا بانکی.

 مبلغ واریز  شده در حساب کاربری شما محفوظ می ماند  میتوانید پس از گذشت 6 ماه به ازای همان میزان ، خرید با سود ویژه 15درصدی خرید عالی و پر برکتی انجام دهید و یا در اتمام تسویه حساب مبلغ را برداشت نمائید. 


اطلاعات مالی

·        ارائه چک و یا سفته  برای ضمانت پرونده اقساطی کافی است، در صورت نیاز به وام های بیشتر هر پرونده تا 20 میلیون تومان میتواند یک فقره چک یا سفته ارائه دهید.

شرایط سفته 

 در صورت ارائه سفته یک نفر پشت سفته را می بایست امضاء نماید، امضا کننده (ظهرنویس نیاز به کارمند یا کاسب نیست)

تصاویر
logo-samandehi